ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 Forum TematMesazhet
Mesazhi i fundit

Diskutime

 
Asnjė mesazh i ri

Struga dhe rrethina

Fotografi dhe informacione nga Struga dhe rrethina e Struges.
2629Fri Dec 11, 2009 10:15 am
..PrInCeZz--B[A]bY.. Dollogozhd
Asnjė mesazh i ri

Diskutim i pergjithshem

Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi problemet e mprehta shoqėrore qė pėrballet shoqėria shqiptare nė pergjithėsi dhe ajo dollogozhdare nė vecanti.
Moderator: ..PrInCeZz--B[A]bY..
49452Tue Dec 14, 2010 6:21 am
v_usa PSE ???
Asnjė mesazh i ri

Diskutime pa Kufi |Argetim dhe Zbavitje|

I vetmi forum ku ju lejohet te dilni nga tema. Shrytezojeni! ;)
Moderator: ..PrInCeZz--B[A]bY..
18750Wed Jan 19, 2011 9:31 pm
>♥Dina♥< KUJT NGA ANETARET E FORUMIT DONI TI JEPNI NJE SHPULLE ?
Asnjė mesazh i ri

Fotografi Nga Dollogozhda

Ne Ket Pjese,Ju Do Keni Mundesine Te Shikoni Fotografi Nga Dollogozhda
Moderator: ArGeN--t
00
Asnjė mesazh i ri

Arkivi I artikujve tė mėparshėm

Tema,Shkrime,Fotografi nga vendi i ngjarjes gjithēka ēka kemi shkruajtur nė kėtė web-faqe,Kėtu keni mundėsinė ti kerkoni dhe lexoni.
Moderator: ArGeN--t
230345Mon Aug 10, 2009 3:28 am
ArGeN--t Kthehet sėrish Online ,www.dollogozhda.eu
Asnjė mesazh i ri

Intervista

Kėtu do tė mund ti gjeni,Bashkbisedimet e ndryshme te bera nga stafi jonė me persona te ndryshem nga Dollogozhda!
55Wed Jul 07, 2010 1:12 am
drupal01 For sale Apple iPhone 4G 32GB for $400
Asnjė mesazh i ri

Pershendetje dhe Urime

Kėtu mund tė pėrshėndesni dhe uroni njėri-tjetrin, miq, tė afėrm, me raste festash e gėzimesh,si dhe antetaret te Dollogozhde-s
Moderator: ..PrInCeZz--B[A]bY..
753Fri Sep 17, 2010 9:07 pm
CIA CIA"s ktu
Asnjė mesazh i ri

Emigracioni

Ky nenforum i eshte kushtuar emigranteve dollogozhdar. Qani hallet me njeri tjetrin :) diskutoni rreth kthimit tuaj apo mallit per Dollogozhden.

Moderator: ..PrInCeZz--B[A]bY..
15108Sat Dec 29, 2012 5:39 pm
zmajli Cili shtet i huaj mendoni qė ka ma shumė shqiptarė ?
Asnjė mesazh i ri

Religjioni | Feja

Besimi dhe njeriu! Fetė, librat e shenjtė, mėnyrat e besimit.Ata qė s'e gjetėn dot rrugėn qė con tek Zoti!

Moderator: ..PrInCeZz--B[A]bY..
715Tue Jan 12, 2010 12:46 pm
jonaa Pse shum njerez i luten ALLAHU vetem kur kan nevoj per TE.
Asnjė mesazh i ri

Politikė

Cfar mendimi keni per Politiken... Simpatizant i kujt partije jeni...?
Moderator: ..PrInCeZz--B[A]bY..
314Tue Feb 17, 2009 3:55 am
ag NJĖ SHTET NĖ SHEKULL - KOSOVA!
Asnjė mesazh i ri

Per Studentet dhe Nxenesit

Ketu do te mundohemi te mbledhim materiale te ndryshme per student dhe nxenes! Ju ftoj qe te kontriboni sa me shum ne kete forum sepse mund te ju ndihmoni kolegeve tuaj!


Moderator: ArGeN--t

512Sun Aug 16, 2009 2:30 pm
doktori A Ju Pelqen Jeta E Studentit?
Asnjė mesazh i ri

Tė njihemi mė mirė

Kėndi i njoftimeve. Nuk lejohet publikimi i numrave tė telefonit, por mund ta shėnoni vetėm eMailin.
Moderator: ..PrInCeZz--B[A]bY..
676Tue Jan 10, 2012 6:06 pm
dino berisha +1 :D
Asnjė mesazh i ri

Gjithcka Per Dollogozhden

Ne Ket Nen Forum Do Keni Mundesi Te Njiheni Gjithcka Qe Ka Beje Me Dollogozhden
Moderator: ArGeN--t
2252Thu May 22, 2008 5:31 pm
nedrit Pjesmarrja e Dollogozhdareve ne Lufte

Forumi i Dashurisė

 
Asnjė mesazh i ri

Diskutime Dashurie

Ketu mund ta jepni mendimin tuaj per te gjith pyetjet qe keni nga Dashuria!!!
Moderator: ..PrInCeZz--B[A]bY..
26194Fri Nov 05, 2010 10:41 pm
Dona..! A DO E JEPNIT JETEN PER PERSONIN E ZEMRES ???
Asnjė mesazh i ri

Poezi Dashurie

Kėtu mund tė publikoni poezit tuaja.


Moderator: ..PrInCeZz--B[A]bY..

23181Fri Sep 09, 2011 11:01 pm
tungu1 POEZI DASHURIE
Asnjė mesazh i ri

SMS Dashurie

Shkruani SMS interesante pėr dashuri 
   
Moderator: ..PrInCeZz--B[A]bY..
697Thu Mar 11, 2010 7:23 pm
kadire Sms Dashurie Te Reja

Kulturė

 
Asnjė mesazh i ri

Muzikė

Postoni tema tė ndryshme nė pėrmbajtje me muzikėn shqiptare dhe atė tė huaj, mund tė postoni c'do gjė pėr kėngetarin ose grupin tuaj tė zemrės 
   
Moderator: ..PrInCeZz--B[A]bY..
1391Thu Jun 10, 2010 8:24 pm
GoldBoy VARGJE TE NJE KENGE QE JU PELQEJN MA SE SHUMTI
Asnjė mesazh i ri

Sport

Ketu mund ta tregoni ekipen tuaj te preferuar qe e keni nga Futballi, Basketballi, Tennisi, etj.. keni mundesi te shikoni edhe :video/golat/download
Moderator: ..PrInCeZz--B[A]bY..
330Tue Nov 04, 2008 10:58 pm
Jacky Cili eshte hobi juaj.....
Asnjė mesazh i ri

Kinematografija Dhe Televizioni

Postoni pėrshtypjet tuaja mbi premierat e filmave shqiptarė dhe filmave tė huaj. Gjithashtu mund tė postoni dhe shkrime apo dorėshkrime tė artistėve tė shumtė shqiptarė dhe tė Hollywood-it.
Moderator: ..PrInCeZz--B[A]bY..
25Tue Jul 10, 2007 5:15 pm
dollogozhda_girl Filmi qe ju pelqen me shume ??

Humor

 
Asnjė mesazh i ri

Pyetje/Fjalė Qesharake

Cila Pyetjė/Fjalė ka qen ajo ku keni qeshur shum?(pa ofendime)
Moderator: ..PrInCeZz--B[A]bY..
25Mon Dec 15, 2008 5:00 pm
Jacky Gjeje shokun prej ku te lajmrohet
Asnjė mesazh i ri

Shaka/Hajgare/Vica :)

Shakat/Hajgaret qe ju bejn te qeshni me ze ;)

Moderator: ..PrInCeZz--B[A]bY..
1982Thu Jun 10, 2010 8:19 pm
GoldBoy Hasa Edhe Hysa

Teknologjia dhe Informatika

 
.Asnjė mesazh i ri

Internet

Diskutime, ndihmė, pyetje pėrgjigje mbi programe tė ndryshme, si dhe pėr tė gjitha temat lidhur me sigurin e internetit. 
   
Moderator: ..PrInCeZz--B[A]bY..
38Sun May 03, 2009 5:38 pm
ArGeN--t me ndihmoni ju lutem
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Kush ėshtė nė linjė
Kush ėshtė nė linjėAnėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 2604 artikuj
Forumi ka 773 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri Thenie
2 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 2 vizitorė
Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 68 mė Mon Feb 15, 2010 12:57 am

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė
Legjenda :   [Administrator ]   [ Moderator ]

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur