ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Filmi qe ju pelqen me shume ??

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ZaNaGjK

avatar

Numri i postimeve : 68
Age : 34
Vendodhja : Gjakovė
Registration date : 23/06/2007

MesazhTitulli: Filmi qe ju pelqen me shume ??   Thu Jul 05, 2007 2:27 pm

Cili eshte filimi qe ju pelqen me shume dhe cfare, akcion, horror , comedy etj...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.ecmekohen.net
dollogozhda_girl

avatar

Numri i postimeve : 112
Registration date : 04/12/2006

MesazhTitulli: Re: Filmi qe ju pelqen me shume ??   Tue Jul 10, 2007 5:15 pm

comedy per shkak se me bejn te qesh me ze hehe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Filmi qe ju pelqen me shume ??
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Kulturė :: Kinematografija Dhe Televizioni-
Kėrce tek: