ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Cili eshte hobi juaj.....

Shko poshtė 
AutoriMesazh
B3S1Numri i postimeve : 6
Registration date : 03/12/2006

MesazhTitulli: Cili eshte hobi juaj.....   Sun Dec 03, 2006 1:09 pm

Cili eshte hobi juaj.....\


per mua eshte Vollibolli
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Artii

avatar

Numri i postimeve : 61
Age : 30
Registration date : 03/12/2006

MesazhTitulli: Re: Cili eshte hobi juaj.....   Thu Jan 18, 2007 8:46 pm

Futbolli..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BujarMNumri i postimeve : 141
Registration date : 25/01/2007

MesazhTitulli: Re: Cili eshte hobi juaj.....   Sun Apr 22, 2007 5:57 pm

...


Edituar pėr herė tė fundit nga BujarM nė Sat Aug 30, 2008 11:13 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ZaNaGjK

avatar

Numri i postimeve : 68
Age : 34
Vendodhja : Gjakovė
Registration date : 23/06/2007

MesazhTitulli: Re: Cili eshte hobi juaj.....   Sat Jul 07, 2007 12:40 am

Basketin e dua shume po rrall here luaj. Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.ecmekohen.net
..PrInCeZz--B[A]bY..
moderator
moderator
avatar

Numri i postimeve : 330
Age : 27
Vendodhja : dollo/ zivcer
Registration date : 11/01/2007

MesazhTitulli: Re: Cili eshte hobi juaj.....   Mon Jul 09, 2007 10:00 am

volleyball edhe futball uuuu knaqem krit kur luj

edhe kercimi lee kur kercej harroj boten

_________________
...xXx...oo°°•● Eshte e pamundur edhe te dashurosh, te jesh i urt edhe i mencur...Me mire eshte te meritosh e mos te fitosh, sesa te fitosh e te mos meritosh...Jeta eshte vizatim ne te cilen s'mund ta perdorim gomen per fshirje ●•°°oo ...xXx...

O¤*'*¤((Æ`¤»٠°•● Pr!nCeZz--][B.A][bY ●•°٠·«¤“Æ))¤*'*¤O


Edituar pėr herė tė fundit nga nė Mon Sep 03, 2007 1:39 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dollogozhda_girl

avatar

Numri i postimeve : 112
Registration date : 04/12/2006

MesazhTitulli: Re: Cili eshte hobi juaj.....   Tue Jul 10, 2007 5:14 pm

Muzika
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
enmill

avatar

Numri i postimeve : 13
Age : 25
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Re: Cili eshte hobi juaj.....   Thu Jan 10, 2008 4:27 pm

SPORT
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Jacky

avatar

Numri i postimeve : 11
Age : 25
Vendodhja : SHKUPI
Registration date : 04/11/2008

MesazhTitulli: Re: Cili eshte hobi juaj.....   Tue Nov 04, 2008 10:58 pm

Footbollin un shum e pelqej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cili eshte hobi juaj.....   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cili eshte hobi juaj.....
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Bimėt dhe shtazėt sheruese dhe ushqimore

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Kulturė :: Sport-
Kėrce tek: