ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 

Cili Eshte Njeriu Me I Dashur Ne Fshatin Tone!!!

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArGeN--t
Admin
Admin

Numri i postimeve : 859
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Cili Eshte Njeriu Me I Dashur Ne Fshatin Tone!!!   Tue Mar 13, 2007 1:28 am

He pra te dashur forumista, si mendoni ju ? cili eshte njeriu me i dashur nga te gjith ne fshatin ton?Do doja ta hap si forum i hapur ket tem pershkak se gjat festes se fundvitit dhe mbrenda kohe do bejm do supriza njeriut me te mirnjohur ne Dollogozhde...He pra si mendoni ju kush eshte ai? Un per vete e kam mendu dhe jam 100 % se aj eshte njeriu me i dashur ne fshatin ton, te gjith e njofim dhe e dua si vllaun ton? Per me tutje ju le ju te nderuar forumista qe te jepni mendimin tuaj ....

Shkrime te kendshme dhe besoj pa ofendime...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
anonimja-dollo

Numri i postimeve : 136
Vendodhja : Ne erresiren e mergimit..
Registration date : 22/12/2006

MesazhTitulli: Re: Cili Eshte Njeriu Me I Dashur Ne Fshatin Tone!!!   Tue Mar 13, 2007 1:35 am

hahaha Gega ku te paska shku mendja per ket tem, besoj se e ke qelluar se me te vertet edhe ne fshatin ton ndoshta ka njeri qe cdokush e dashuron.
Un per vete e shof vllaun tim,se kur nisemi per ne dollogozhde aj gjat rruges me thot o sme pritet kur te shkoj ne dollogozhd dhe ta takoj TURIN haha,ndersa vllaj im i vogli si pritet te shkoje ke BIKA haha, sa interesant, ndersa mendimi im o se njeriu me i dashur ne fshatin ton eshte TURI besoj se edhe tej gega je me at mendim megjithse e ke shkruj se "te gjith e njofim dhe e dua si vllaun ton? " besoj se jemi me te njejtin mendim.
Ju uroj suksese me tutje,ju pershendet Anonimja
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.be
ArGeN--t
Admin
Admin

Numri i postimeve : 859
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Re: Cili Eshte Njeriu Me I Dashur Ne Fshatin Tone!!!   Tue Mar 13, 2007 1:40 am

ehehhehe bravo te qofte ma paske lexuar mendimin time, po ashtu jam edhe un se Njeriu me i dashur ne fshatin tone osht Artur Ziba sic e njofim ne TURI :d allton fare e kimi :d:d lol!
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
dollogozhda_girl

Numri i postimeve : 112
Registration date : 04/12/2006

MesazhTitulli: Re: Cili Eshte Njeriu Me I Dashur Ne Fshatin Tone!!!   Wed Mar 14, 2007 3:40 am

...Vazhdon mendimi ime po ashtu si ju
Shiko profilin e anėtarit
Artii

Numri i postimeve : 61
Registration date : 03/12/2006

MesazhTitulli: Re: Cili Eshte Njeriu Me I Dashur Ne Fshatin Tone!!!   Fri Jun 22, 2007 8:12 pm

Megjithse jam me i madh edhe ma ka marr emrin .. por ju bashkangjitem edhe une mendimit tuaj dhe them se Arturi esht me te vertet njeriu me i dashur i fshatit ton..
Engjellushja

Numri i postimeve : 118
Vendodhja : Ne Qjell
Registration date : 03/12/2006

MesazhTitulli: Re: Cili Eshte Njeriu Me I Dashur Ne Fshatin Tone!!!   Fri Jul 06, 2007 9:28 pm

hahaha per fat te keq nuk njof njerz tjere ne dollo perveq geges, bujarit dhe bleros mirpo kta qe i njof jan met verte DASO I love you
Shiko profilin e anėtarit http://www.pa-web.net
..PrInCeZz--B[A]bY..
moderator
moderator

Numri i postimeve : 330
Vendodhja : dollo/ zivcer
Registration date : 11/01/2007

MesazhTitulli: Re: Cili Eshte Njeriu Me I Dashur Ne Fshatin Tone!!!   Tue Jul 10, 2007 12:56 pm

une

hahahahhah tallem tallem

per mua turi dhe argenti

...xXx...oo°°•● Eshte e pamundur edhe te dashurosh, te jesh i urt edhe i mencur...Me mire eshte te meritosh e mos te fitosh, sesa te fitosh e te mos meritosh...Jeta eshte vizatim ne te cilen s'mund ta perdorim gomen per fshirje ●•°°oo ...xXx...

O¤*'*¤((Æ`¤»٠°•● Pr!nCeZz--][B.A][bY ●•°٠·«¤“Æ))¤*'*¤O
Sponsored content

MesazhTitulli: Re: Cili Eshte Njeriu Me I Dashur Ne Fshatin Tone!!!   Today at 9:00 pm

Cili Eshte Njeriu Me I Dashur Ne Fshatin Tone!!!
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ilirian Gjika:Sali Krasniqi! Portreti i njė njeriu tė thjeshtė
» Foto nga Floresita Bossi:PARAJA NUK ESHTE GJITHCKA,,,,POR CFARE ESHTE MIQTE E MI???
» Ramiz Dermaku: Njeriu ėshtė mė i fortė se guri e druri
» Mentor Thaqi:URIME DHE GĖZUAR DITĖLINDJEN O VĖLLAU IM I DASHUR - GANI!!! -Vargje urimi-
» Gonxhe Bojaxhiu-Nėna Tereze:JETOJE JETEN...

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Diskutim i pergjithshem-
Kėrce tek: