ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Prezantimi Juaj..

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
B3S1Numri i postimeve : 6
Registration date : 03/12/2006

MesazhTitulli: Prezantimi Juaj..   Sun Dec 03, 2006 1:07 pm

Quhem B3SI dhe jam 16 vjet dhe jetoj ne Dollogozhd
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Re: Prezantimi Juaj..   Sun Dec 03, 2006 7:49 pm

ShQiPe_17 shkruajti:
PERSHENDETJE un jam nga struga jetoj ne mergim (CH)
tung kaloni sa me bukur bye bye pirat

Mir se erdhe mes nesh shoqe.,.


Quhem Argent jam 16 vjet dhe jam nga Dollogozhda..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
Admin
Admin
Admin


Numri i postimeve : 15
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Re: Prezantimi Juaj..   Sun Dec 03, 2006 8:30 pm

psh un jam tentimi jetoj ne dollogozhde jamm 14 vjec
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://mydollogozhda.goodforum.net
dollogozhda_girl

avatar

Numri i postimeve : 112
Registration date : 04/12/2006

MesazhTitulli: Re: Prezantimi Juaj..   Mon Dec 04, 2006 3:35 am

jam Anonimja nga dollogozhda dhe jetoj ne ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Artii

avatar

Numri i postimeve : 61
Age : 30
Registration date : 03/12/2006

MesazhTitulli: Re: Prezantimi Juaj..   Sun Dec 17, 2006 9:14 pm

Prsh Jam Arti nga dollogozhda jetoj ne wien jam 18 vj. .. pergjigja jot anonime... ktu esht prezantim .. ti nuk na u prezantove fare por u bere edhe me ma misterioze.. kisha deshir me dit se kush jeni ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Artii

avatar

Numri i postimeve : 61
Age : 30
Registration date : 03/12/2006

MesazhTitulli: Re: Prezantimi Juaj..   Mon Dec 18, 2006 8:18 pm

Flm mirse u gjeta te gjithve..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
anonimja-dollo

avatar

Numri i postimeve : 136
Vendodhja : Ne erresiren e mergimit..
Registration date : 22/12/2006

MesazhTitulli: Re: Prezantimi Juaj..   Fri Dec 22, 2006 1:30 am

e tregon vet nicku ime
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.be
enmill

avatar

Numri i postimeve : 13
Age : 26
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Re: Prezantimi Juaj..   Sat Dec 30, 2006 1:11 am

Edhe nje her prezantohem me nikun origjinal temin Un jam tentim oxha nga klasa e teta nje ne dollogozhde
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Artii

avatar

Numri i postimeve : 61
Age : 30
Registration date : 03/12/2006

MesazhTitulli: Re: Prezantimi Juaj..   Wed Jan 03, 2007 12:46 am

anonimja-dollo shkruajti:
e tregon vet nicku ime

jemi duke e pa se sa tregon niku.. anonime... nga dollogozhda..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
anonimja-dollo

avatar

Numri i postimeve : 136
Vendodhja : Ne erresiren e mergimit..
Registration date : 22/12/2006

MesazhTitulli: Re: Prezantimi Juaj..   Thu Jan 04, 2007 10:59 pm

Artii shkruajti:
anonimja-dollo shkruajti:
e tregon vet nicku ime

jemi duke e pa se sa tregon niku.. anonime... nga dollogozhda..


aq shum u intereson kush jam une a? lele

Jam anonime jam nga dollogozhda jam e fercume dhe jetoj ne gjermani .

tash mos deshironi sa e trashe dhe sa e larte jam ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.be
anonimja-dollo

avatar

Numri i postimeve : 136
Vendodhja : Ne erresiren e mergimit..
Registration date : 22/12/2006

MesazhTitulli: Re: Prezantimi Juaj..   Thu Jan 04, 2007 11:28 pm

po vallaj 1.83 jam dhe 75 kg jam besoj se mjafton apo jo shqipe hehe tash rrokni unden juve hehe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.be
Artii

avatar

Numri i postimeve : 61
Age : 30
Registration date : 03/12/2006

MesazhTitulli: Re: Prezantimi Juaj..   Fri Jan 05, 2007 12:34 am

ne nuk duam ti dim massat e trupit.. duam thjesht te dim se kush jeni .. por ju kuptoj qe doni te ngeleni anonime.. pa merak se nuk ju pyes mo ..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NdricimNumri i postimeve : 1
Registration date : 08/01/2007

MesazhTitulli: Re: Prezantimi Juaj..   Mon Jan 08, 2007 4:29 pm

UN QUHEM NDRICIM ZHAKU JAM NGA FSHATI I DOLLOGOZHDES
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AlbanNumri i postimeve : 5
Registration date : 08/01/2007

MesazhTitulli: Re: Prezantimi Juaj..   Mon Jan 08, 2007 7:38 pm

Prsh Nga Albani mir se u gjeta ketu mesh jush jam nga dollogozhda
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
..PrInCeZz--B[A]bY..
moderator
moderator
avatar

Numri i postimeve : 330
Age : 27
Vendodhja : dollo/ zivcer
Registration date : 11/01/2007

MesazhTitulli: Re: Prezantimi Juaj..   Thu Jan 11, 2007 10:54 am

jam vajz dollogozhdare, jetoj ne mėrgim Sad sakt ne CH....ju pershendes kalofshit sa ma bukur me lule flower , dhe flm atyre qe e kan be te mundur ket forum...tungiiiiiiiiiiiiiiiiiiii cheers Cool Very Happy Very Happy baybay puthjeeeeee muahhhhhh affraid hahahahahah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Artii

avatar

Numri i postimeve : 61
Age : 30
Registration date : 03/12/2006

MesazhTitulli: Re: Prezantimi Juaj..   Thu Jan 11, 2007 9:00 pm

ouu mire se na erdhe moj vajz dollogozhdare.. shpresoj tja kalojm sa me bukur ketu ..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
..PrInCeZz--B[A]bY..
moderator
moderator
avatar

Numri i postimeve : 330
Age : 27
Vendodhja : dollo/ zivcer
Registration date : 11/01/2007

MesazhTitulli: Re: Prezantimi Juaj..   Fri Jan 19, 2007 11:19 am

flm artii dhe un shpresoj tja kalojm sa ma bukur...tung klm persh. nga zemra
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Re: Prezantimi Juaj..   Fri Jan 19, 2007 2:57 pm

dollogozhda_lady shkruajti:
jam vajz dollogozhdare, jetoj ne mėrgim Sad sakt ne CH....ju pershendes kalofshit sa ma bukur me lule flower , dhe flm atyre qe e kan be te mundur ket forum...tungiiiiiiiiiiiiiiiiiiii cheers Cool Very Happy Very Happy baybay puthjeeeeee muahhhhhh affraid hahahahahah


Ej flm per regjstrimin tende, shpresojm se do ia kalojm mire se bashku...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Prezantimi Juaj..   Sun Jan 21, 2007 10:57 pm

Tung Jam Int3rX Nga Dollo. Jetoj ne (CH)
nese Doni te kontaktoni int3rx@Bluewin.ch
Kaloni Bukur........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
..PrInCeZz--B[A]bY..
moderator
moderator
avatar

Numri i postimeve : 330
Age : 27
Vendodhja : dollo/ zivcer
Registration date : 11/01/2007

MesazhTitulli: Re: Prezantimi Juaj..   Wed Jan 24, 2007 5:09 pmheheheheheh sps me gjith zemer e bera,hehehehe shpresoj dhe un tja kalojm sa ma bukur se bashku...tung te persh.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BujarMNumri i postimeve : 141
Registration date : 25/01/2007

MesazhTitulli: Re: Prezantimi Juaj..   Thu Jan 25, 2007 10:45 pm

...


Edituar pėr herė tė fundit nga BujarM nė Sat Aug 30, 2008 11:16 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
che guevaraNumri i postimeve : 1
Registration date : 03/02/2007

MesazhTitulli: Re: Prezantimi Juaj..   Sat Feb 03, 2007 10:19 pm

Quhem Memet Jam 15 vjet nga Dollogozhda


Ju prsh tew gjithve qe jeni ne ket web faqe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
>t.d.p.f.<

avatar

Numri i postimeve : 39
Age : 31
Vendodhja : ne zemren tende...m.p.
Registration date : 15/02/2007

MesazhTitulli: Re: Prezantimi Juaj..   Thu Feb 15, 2007 7:27 pm

ja erdhe edhe uneeeeee!!! Laughing

ju pershendes dhe shpresoj se do ja kalojm mir sebashku Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Admin
Admin


Numri i postimeve : 15
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Re: Prezantimi Juaj..   Sun Feb 18, 2007 3:00 pm

shnukiii shkruajti:
ja erdhe edhe uneeeeee!!! Laughing

ju pershendes dhe shpresoj se do ja kalojm mir sebashku Very Happy


Mir Se Na Erdhe Dhe Shpresojm Se Do Knaqesh Me Sherbimet Tona..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://mydollogozhda.goodforum.net
anonimja-dollo

avatar

Numri i postimeve : 136
Vendodhja : Ne erresiren e mergimit..
Registration date : 22/12/2006

MesazhTitulli: Re: Prezantimi Juaj..   Thu Mar 01, 2007 7:03 pm

Mir se keni ardhur te gjith ne ket web sit se me te vertet eshte i mrekullueshem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.be
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Prezantimi Juaj..   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Prezantimi Juaj..
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 3Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Tė njihemi mė mirė-
Kėrce tek: