ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 CILI EDHTE VENDI JUAJ I PREFERUAR?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ardianaNumri i postimeve : 66
Vendodhja : Gjakovė
Registration date : 30/03/2007

MesazhTitulli: CILI EDHTE VENDI JUAJ I PREFERUAR?   Sat Apr 21, 2007 4:33 am

Cili shtet apo qytet do te ishte vendi ideal qe ta kaloni jeten tuaj,kuptohet perveq vendlindjes tuaj....

p.sh.un do te jetoja en DUBAJ,shum em pelqen asht vend turistik,edhe ka nje peisazh te rrall,vend bregdetar,e du jeten afer detit,veq me paramendu qfar menegjesi dhe mbremje e bukur do te ishte atje.
Super...pse jo kisha jetu en DUBAJ....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Re: CILI EDHTE VENDI JUAJ I PREFERUAR?   Sat Apr 21, 2007 5:53 pm

vendi i preferuar per mua :d hmmmm un e pelqej shum Acapulco dhe Tunizin :d Ishalla Te Jem Gjall, Se Nuk Vdes Pa Me Shkel Ne Ato Vende hehe :d:d
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
ZaNaGjK

avatar

Numri i postimeve : 68
Age : 34
Vendodhja : Gjakovė
Registration date : 23/06/2007

MesazhTitulli: Re: CILI EDHTE VENDI JUAJ I PREFERUAR?   Sat Jun 23, 2007 5:05 am

Mua Italia shume me pelqen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.ecmekohen.net
Engjellushja

avatar

Numri i postimeve : 118
Vendodhja : Ne Qjell
Registration date : 03/12/2006

MesazhTitulli: Re: CILI EDHTE VENDI JUAJ I PREFERUAR?   Sat Jun 23, 2007 10:19 am

ne ket bot egziston vede te bukura pa kufi mirpo vendi im i preferuar eshten vendlindja STRUGA edhe pse nuk o parajs por vendlindja si gjithmon eshten shum e ngroht sunny
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.pa-web.net
anonimja-dollo

avatar

Numri i postimeve : 136
Vendodhja : Ne erresiren e mergimit..
Registration date : 22/12/2006

MesazhTitulli: Re: CILI EDHTE VENDI JUAJ I PREFERUAR?   Sat Jun 23, 2007 5:28 pm

TURQIA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.be
BujarMNumri i postimeve : 141
Registration date : 25/01/2007

MesazhTitulli: Re: CILI EDHTE VENDI JUAJ I PREFERUAR?   Thu Jul 12, 2007 10:58 am

...


Edituar pėr herė tė fundit nga BujarM nė Sat Aug 30, 2008 10:52 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
..PrInCeZz--B[A]bY..
moderator
moderator
avatar

Numri i postimeve : 330
Age : 27
Vendodhja : dollo/ zivcer
Registration date : 11/01/2007

MesazhTitulli: Re: CILI EDHTE VENDI JUAJ I PREFERUAR?   Thu Jul 12, 2007 12:00 pm

BujarM shkruajti:
Engjellushja shkruajti:
ne ket bot egziston vede te bukura pa kufi mirpo vendi im i preferuar eshten vendlindja STRUGA edhe pse nuk o parajs por vendlindja si gjithmon eshten shum e ngroht sunny

kam te njejtin mendim

edhe un u bashkangjitem shoqes e shokut

_________________
...xXx...oo°°•● Eshte e pamundur edhe te dashurosh, te jesh i urt edhe i mencur...Me mire eshte te meritosh e mos te fitosh, sesa te fitosh e te mos meritosh...Jeta eshte vizatim ne te cilen s'mund ta perdorim gomen per fshirje ●•°°oo ...xXx...

O¤*'*¤((Æ`¤»٠°•● Pr!nCeZz--][B.A][bY ●•°٠·«¤“Æ))¤*'*¤O
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
searNumri i postimeve : 3
Registration date : 07/08/2010

MesazhTitulli: Re: CILI EDHTE VENDI JUAJ I PREFERUAR?   Sun Aug 08, 2010 6:37 pm

gjithashu i bashkangjitem shoqes ,do ta kaloja jeten de DUBAI atje eshte nje jet fantastike
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: CILI EDHTE VENDI JUAJ I PREFERUAR?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
CILI EDHTE VENDI JUAJ I PREFERUAR?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Diskutim i pergjithshem-
Kėrce tek: