ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Prezantimi Juaj..

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3
AutoriMesazh
vajz-dolloNumri i postimeve : 9
Registration date : 17/05/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantimi Juaj..   Thu May 22, 2008 8:26 pm

anonimja-dollo shkruajti:
Artii shkruajti:
anonimja-dollo shkruajti:
e tregon vet nicku ime

jemi duke e pa se sa tregon niku.. anonime... nga dollogozhda..


aq shum u intereson kush jam une a? lele

Jam anonime jam nga dollogozhda jam e fercume dhe jetoj ne gjermani .

tash mos deshironi sa e trashe dhe sa e larte jam ?
jo mej mos defto sa e trash je ce po na trem hahahahahahahahaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolliNumri i postimeve : 101
Registration date : 25/04/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantimi Juaj..   Sun Jun 15, 2008 6:30 pm

anonimja-dollo,flm shume per pershendetjet dhe mikpritjen,ndihem mire qe jam ne forumin tuaj.
Ju uroj gjithe te mirat.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Jacky

avatar

Numri i postimeve : 11
Age : 25
Vendodhja : SHKUPI
Registration date : 04/11/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantimi Juaj..   Tue Nov 04, 2008 10:53 pm

Pershendetje un jam Jacky jetoj ne shkup jam 15 vjecar dhe jam shum i lumtur qe gjendem ne mesin tuaj dhe shpresoj qe kam me kalu mir ktu me ju cao.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Re: Prezantimi Juaj..   Wed Nov 05, 2008 1:16 am

Jacky shkruajti:
Pershendetje un jam Jacky jetoj ne shkup jam 15 vjecar dhe jam shum i lumtur qe gjendem ne mesin tuaj dhe shpresoj qe kam me kalu mir ktu me ju cao.

Mir se erdhe ne mesin e shoqerise sone!Very Happy:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
..PrInCeZz--B[A]bY..
moderator
moderator
avatar

Numri i postimeve : 330
Age : 27
Vendodhja : dollo/ zivcer
Registration date : 11/01/2007

MesazhTitulli: Re: Prezantimi Juaj..   Thu Nov 27, 2008 11:43 am

ArGeN--t shkruajti:
Jacky shkruajti:
Pershendetje un jam Jacky jetoj ne shkup jam 15 vjecar dhe jam shum i lumtur qe gjendem ne mesin tuaj dhe shpresoj qe kam me kalu mir ktu me ju cao.

Mir se erdhe ne mesin e shoqerise sone!Very Happy:D

mir se erdhe kalofshim sa ma mir se bashku ..

_________________
...xXx...oo°°•● Eshte e pamundur edhe te dashurosh, te jesh i urt edhe i mencur...Me mire eshte te meritosh e mos te fitosh, sesa te fitosh e te mos meritosh...Jeta eshte vizatim ne te cilen s'mund ta perdorim gomen per fshirje ●•°°oo ...xXx...

O¤*'*¤((Æ`¤»٠°•● Pr!nCeZz--][B.A][bY ●•°٠·«¤“Æ))¤*'*¤O
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
noliNumri i postimeve : 8
Registration date : 13/02/2009

MesazhTitulli: Re: Prezantimi Juaj..   Fri Feb 13, 2009 4:41 pm

Quhem Noli jetoj ne Rahovec
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Re: Prezantimi Juaj..   Fri May 01, 2009 8:37 pm

sy kaltra shkruajti:
Pershendetje une jam ANA nga tropoja jam 16vjece kalofshi sa me bukur tung.

Mir se na erdhe ne mesin e shoqeris sone!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
dollogozhda_girl

avatar

Numri i postimeve : 112
Registration date : 04/12/2006

MesazhTitulli: Re: Prezantimi Juaj..   Sat May 02, 2009 6:48 pm

sy kaltra shkruajti:
Pershendetje une jam ANA nga tropoja jam 16vjece kalofshi sa me bukur tung.


Edhe nga ana ime je e mirseardhme!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
anna

avatar

Numri i postimeve : 11
Registration date : 03/09/2009

MesazhTitulli: Re: Prezantimi Juaj..   Mon Sep 07, 2009 11:24 am

persh,une jam anna,dhe jam nga shqiperia,me sakte nga qyteti i pogradecit.jetoj gr,ju uroj te kaloni mire kudo qe jeni,kissssss
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
anna

avatar

Numri i postimeve : 11
Registration date : 03/09/2009

MesazhTitulli: Re: Prezantimi Juaj..   Mon Sep 07, 2009 8:12 pm

thnx sy kaltra,mire se ju gjeta,te gjitheve
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Prezantimi Juaj..   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Prezantimi Juaj..
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Tė njihemi mė mirė-
Kėrce tek: