ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Prezantimi Juaj..

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
e-bukuraNumri i postimeve : 4
Registration date : 05/03/2007

MesazhTitulli: Re: Prezantimi Juaj..   Mon Mar 05, 2007 9:27 pm

Mir se erdha dhe un ketu mes jush
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
west-xxNumri i postimeve : 2
Registration date : 12/03/2007

MesazhTitulli: Re: Prezantimi Juaj..   Mon Mar 12, 2007 1:09 am

Jam arberi 18 vjet Dollogozhde
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ardianaNumri i postimeve : 66
Vendodhja : Gjakovė
Registration date : 30/03/2007

MesazhTitulli: HI   Sun Apr 15, 2007 12:37 am

Un jam ARDIANA...nga Gjakova....
Ju pershendes shum,te gjithve,e me se shumti STRUGANIN qe pem ndimon me hy en mesin tuaj.....flm aaaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ardianaNumri i postimeve : 66
Vendodhja : Gjakovė
Registration date : 30/03/2007

MesazhTitulli: Re: Prezantimi Juaj..   Sat Apr 21, 2007 3:51 am

shqipe_17

ardiana pik se pari te uroj mirseaerdhjen ne mesin ton dhe shpresoj se do ja kalojm shum bukur bashk tung te pershendes


Shqipe shum flm pi teje,besoj qe kemi me kalu mir,...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
minuta_funditNumri i postimeve : 24
Vendodhja : ne zemrėn tėnde... m.sh.
Registration date : 15/03/2007

MesazhTitulli: Re: Prezantimi Juaj..   Mon Apr 30, 2007 12:06 pm

e e gjeta rrugen ene une tash lol! afro lol!

spari nje pershendetje per katundart e mi cheers
dhe ju te tjeret an e mban Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
enmill

avatar

Numri i postimeve : 13
Age : 26
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Re: Prezantimi Juaj..   Thu Jun 14, 2007 6:30 pm

Mas funi me erdhi rradha tju pershendes dhe tju uroj kalim sa me te bukur ketu ne forumin e dollogozhdes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ZaNaGjK

avatar

Numri i postimeve : 68
Age : 34
Vendodhja : Gjakovė
Registration date : 23/06/2007

MesazhTitulli: Re: Prezantimi Juaj..   Sat Jun 23, 2007 5:11 am

Pershendetje te gjithe jam Zana nga Gjakova, shpresoj qe do kaloj mire me ju ketu ne Dollogozhda Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.ecmekohen.net
Engjellushja

avatar

Numri i postimeve : 118
Vendodhja : Ne Qjell
Registration date : 03/12/2006

MesazhTitulli: Re: Prezantimi Juaj..   Sat Jun 23, 2007 10:35 am

pershendetje miqt e mi te vjeter Laughing jam nje antare e vjeter nket forum mirpo ka koh qe skam hy tash jam ktu perseri me ju Wink tung ju pershendes te krejtve kaloni sa me bukur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.pa-web.net
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Re: Prezantimi Juaj..   Sat Jun 23, 2007 5:22 pm

ZaNaGjK shkruajti:
Pershendetje te gjithe jam Zana nga Gjakova, shpresoj qe do kaloj mire me ju ketu ne Dollogozhda Very Happy


ZANA Besoj Se Edhe SI ZAN MUND TE JESH SI EMRI ASHTU EDHE TI Very Happy TE UROJ MIRSEARDHJE NE KET FORUM SHPRESOJM SE DOA IA KALOJM MIRE SE BASHKU MES SHOQERISE SONE SHQIPTARE ,ME SA SHOF JE SHOQJA E ARDIANES ME BEHET QEFI QE KE ARDHUR KENDEJ DHE TE UROJ NJE MIRSEARDHJE NE MESIN E SHOQERIS STRUGANE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Re: Prezantimi Juaj..   Sat Jun 23, 2007 5:23 pm

Engjellushja shkruajti:
pershendetje miqt e mi te vjeter Laughing jam nje antare e vjeter nket forum mirpo ka koh qe skam hy tash jam ktu perseri me ju Wink tung ju pershendes te krejtve kaloni sa me bukur


U shtuan engjellat ne web faqe hehe Te uroj mirseardhje serish ENGJELLUSHE :d shpresoj se je e knaqme edhe do knaqesh edhe me tutje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
ZaNaGjK

avatar

Numri i postimeve : 68
Age : 34
Vendodhja : Gjakovė
Registration date : 23/06/2007

MesazhTitulli: Re: Prezantimi Juaj..   Sat Jun 23, 2007 10:22 pm

ArGeN--t shkruajti:
ZaNaGjK shkruajti:
Pershendetje te gjithe jam Zana nga Gjakova, shpresoj qe do kaloj mire me ju ketu ne Dollogozhda Very Happy


ZANA Besoj Se Edhe SI ZAN MUND TE JESH SI EMRI ASHTU EDHE TI Very Happy TE UROJ MIRSEARDHJE NE KET FORUM SHPRESOJM SE DOA IA KALOJM MIRE SE BASHKU MES SHOQERISE SONE SHQIPTARE ,ME SA SHOF JE SHOQJA E ARDIANES ME BEHET QEFI QE KE ARDHUR KENDEJ DHE TE UROJ NJE MIRSEARDHJE NE MESIN E SHOQERIS STRUGANE

Faleminderit Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.ecmekohen.net
Engjellushja

avatar

Numri i postimeve : 118
Vendodhja : Ne Qjell
Registration date : 03/12/2006

MesazhTitulli: Re: Prezantimi Juaj..   Thu Jun 28, 2007 10:34 pm

ArGeN--t shkruajti:
Engjellushja shkruajti:
pershendetje miqt e mi te vjeter Laughing jam nje antare e vjeter nket forum mirpo ka koh qe skam hy tash jam ktu perseri me ju Wink tung ju pershendes te krejtve kaloni sa me bukur


U shtuan engjellat ne web faqe hehe Te uroj mirseardhje serish ENGJELLUSHE :d shpresoj se je e knaqme edhe do knaqesh edhe me tutje


heheh allton flm shum per pershendetjen me ju gjithmon kam qen e knaqur dhe knaqem mirpo ndodhi diqka ................ e kaluar e harruar e din ti hihihihih bye bye te prsh Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.pa-web.net
..PrInCeZz--B[A]bY..
moderator
moderator
avatar

Numri i postimeve : 330
Age : 27
Vendodhja : dollo/ zivcer
Registration date : 11/01/2007

MesazhTitulli: Re: Prezantimi Juaj..   Mon Jul 09, 2007 9:52 am

hmmm e si thoen tash e kaluar e harruar asnjer sesht von per nje gabim te ri... mir se na erdhe prap te perdhendes

_________________
...xXx...oo°°•● Eshte e pamundur edhe te dashurosh, te jesh i urt edhe i mencur...Me mire eshte te meritosh e mos te fitosh, sesa te fitosh e te mos meritosh...Jeta eshte vizatim ne te cilen s'mund ta perdorim gomen per fshirje ●•°°oo ...xXx...

O¤*'*¤((Æ`¤»٠°•● Pr!nCeZz--][B.A][bY ●•°٠·«¤“Æ))¤*'*¤O
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ELiiiX

avatar

Numri i postimeve : 1
Age : 26
Vendodhja : Suedi
Registration date : 03/08/2007

MesazhTitulli: Re: Prezantimi Juaj..   Fri Aug 03, 2007 10:56 pm

Pershendetje nga ELi, mir se ju gjeta ne webbfaqen e dollogozhdes.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Arbnor©

avatar

Numri i postimeve : 7
Age : 27
Vendodhja : Dollogozhde
Registration date : 07/08/2007

MesazhTitulli: Re: Prezantimi Juaj..   Tue Aug 07, 2007 7:41 pm

mir se ju gjeta Njerz Very Happy
Jam Arbnori Nga Dollogozhda jam 16 Vjet Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollo-crew.tk
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Re: Prezantimi Juaj..   Wed Aug 08, 2007 10:14 am

ELiiiX shkruajti:
Pershendetje nga ELi, mir se ju gjeta ne webbfaqen e dollogozhdes.


Mir se na erdhe ne forum EliiX ( i ftollumi hehehe ) A suedez a suedez hehe:d:d
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Re: Prezantimi Juaj..   Wed Aug 08, 2007 10:17 am

Arbnor© shkruajti:
mir se ju gjeta Njerz Very Happy
Jam Arbnori Nga Dollogozhda jam 16 Vjet Very Happy


Mirsenaerdhe Noli ia kalofsh sa ma mejr ketu mes nesh !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
Arbnor©

avatar

Numri i postimeve : 7
Age : 27
Vendodhja : Dollogozhde
Registration date : 07/08/2007

MesazhTitulli: Re: Prezantimi Juaj..   Wed Aug 08, 2007 11:47 am

flm per mikpritjen Gega Shpresoj se do tja kalojm bukur se bashku Very Happy

_________________
Dhe Me Ne Fund Vjen Hacking And Cracking Portal,
Ju Mundeson Qe Ta Njihni me Mir Kompjuterin Tuaj
Si Edhe Te Hyni Ne Boten e Internetit,
Si Edhe Shum Qka Tjera Na Vizitoni Edhe Binduni
Besoj se Nuk Do Te Zhgenjeheni
Do Tju Ndihmojm Rreth Cdo Problemi Qe Keni

Pra: www.dollo-crew.tk Ju mirpresim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollo-crew.tk
Int3rX

avatar

Numri i postimeve : 7
Age : 30
Vendodhja : CH/LLabunisht
Registration date : 20/01/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantimi Juaj..   Sun Jan 20, 2008 5:46 am

EH EH ...... Int3rX-i Nga LLabunishta Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.RadioDollogozhda.Ch
Engjellushja

avatar

Numri i postimeve : 118
Vendodhja : Ne Qjell
Registration date : 03/12/2006

MesazhTitulli: Re: Prezantimi Juaj..   Mon Jan 21, 2008 1:06 pm

Int3rX shkruajti:
EH EH ...... Int3rX-i Nga LLabunishta Very Happy

ha he hi hu ho affraid affraid
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.pa-web.net
donaNumri i postimeve : 69
Registration date : 06/01/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantimi Juaj..   Wed Jan 23, 2008 10:40 pm

JAM DRENUSHA JAM NGA SKENDERAI DHE JAM 19 VJEQARE.................CIAOOO CIAOOO
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dollogozhda_girl

avatar

Numri i postimeve : 112
Registration date : 04/12/2006

MesazhTitulli: Re: Prezantimi Juaj..   Thu Jan 24, 2008 9:16 pm

dona shkruajti:
JAM DRENUSHA JAM NGA SKENDERAI DHE JAM 19 VJEQARE.................CIAOOO CIAOOO

Na vjen mir dhe mir se ke ardhur ne mesin tone
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
donaNumri i postimeve : 69
Registration date : 06/01/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantimi Juaj..   Fri Jan 25, 2008 10:40 pm

JU FALIMINDERIT .......DHE JAM SHUM E KENAQUR QE GJENDEM NE MESIN E JUAJ JU PERSHENDES SHUM
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolliNumri i postimeve : 101
Registration date : 25/04/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantimi Juaj..   Fri Apr 25, 2008 7:41 pm

Pėrshėndetje,
Jam Shaban Cakolli,nga Dardana e Kosovės,jetoj nė NRW tėGjermanisė.Jam anėtarė nė shumė forume,dhe veq saj i ngarkuar me punė,koha nuk mė premton tė jam i rregullt meju,por hyra rastėsisht e shiqova forumin tuaj ,mė pėlqeu dhe erdha.Shpresoj mbrenda kohės qė do tė kam nė dispozicion edhe unėtė jap kontributin tim mes jush.
Suksese dhe gjithė tė mirat.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
anonimja-dollo

avatar

Numri i postimeve : 136
Vendodhja : Ne erresiren e mergimit..
Registration date : 22/12/2006

MesazhTitulli: Re: Prezantimi Juaj..   Mon Apr 28, 2008 12:47 pm

shaban cakolli shkruajti:
Pėrshėndetje,
Jam Shaban Cakolli,nga Dardana e Kosovės,jetoj nė NRW tėGjermanisė.Jam anėtarė nė shumė forume,dhe veq saj i ngarkuar me punė,koha nuk mė premton tė jam i rregullt meju,por hyra rastėsisht e shiqova forumin tuaj ,mė pėlqeu dhe erdha.Shpresoj mbrenda kohės qė do tė kam nė dispozicion edhe unėtė jap kontributin tim mes jush.
Suksese dhe gjithė tė mirat.Na vjen mir,kur edhe nga Kosova na vin edhe na nderojn
Per ne esh nje nder i madh te urojm mirseardhje dhe ia kalofsh sa ma mir ketu ne mesin e shoqerise sone
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.be
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Prezantimi Juaj..   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Prezantimi Juaj..
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Tė njihemi mė mirė-
Kėrce tek: