ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 QKA DO TE NDRYSHONI TEK VETJA JUAJ

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ardianaNumri i postimeve : 66
Vendodhja : Gjakovė
Registration date : 30/03/2007

MesazhTitulli: QKA DO TE NDRYSHONI TEK VETJA JUAJ   Sat May 05, 2007 1:12 pm

Un do te ndryshoja karaktrein tim,sepse jam shum tip i qet,dhe shum shum e dhimbshme,....
do me pelqente te isha pak me agresive,dhe me r fort,nuk me pelqen qe i mar gjerat shum afer zemers,e kam edhe nje dobesi ju besoj shum njerzve.....kto gjera vetem i kisha forcu tek vetja ime....


PO JU?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
>t.d.p.f.<

avatar

Numri i postimeve : 39
Age : 31
Vendodhja : ne zemren tende...m.p.
Registration date : 15/02/2007

MesazhTitulli: Re: QKA DO TE NDRYSHONI TEK VETJA JUAJ   Sun May 06, 2007 6:15 pm

kurxho Wink cyclops
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Re: QKA DO TE NDRYSHONI TEK VETJA JUAJ   Fri May 11, 2007 12:10 pm

Mir Jam, Vec Pak Ndryshime Do Beja..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
anonimja-dollo

avatar

Numri i postimeve : 136
Vendodhja : Ne erresiren e mergimit..
Registration date : 22/12/2006

MesazhTitulli: Re: QKA DO TE NDRYSHONI TEK VETJA JUAJ   Fri Jun 01, 2007 10:24 pm

asgje fare mir jam
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.be
Engjellushja

avatar

Numri i postimeve : 118
Vendodhja : Ne Qjell
Registration date : 03/12/2006

MesazhTitulli: Re: QKA DO TE NDRYSHONI TEK VETJA JUAJ   Fri Jun 22, 2007 11:07 pm

vetem 1 gje Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.pa-web.net
ZaNaGjK

avatar

Numri i postimeve : 68
Age : 34
Vendodhja : Gjakovė
Registration date : 23/06/2007

MesazhTitulli: Re: QKA DO TE NDRYSHONI TEK VETJA JUAJ   Sat Jun 23, 2007 5:00 am

Asgje Cool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.ecmekohen.net
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Re: QKA DO TE NDRYSHONI TEK VETJA JUAJ   Sat Jun 23, 2007 7:06 pm

Njeriu eshte i paarsyshem, i pallogjikshem, egocentrik
S'KA RENDESI, DUAJE!
Nese ben mire, do te thone e ben per qellime egoistike
S'KA RENDESI, BEJ MIRE!
Nese zbaton qellimet e tua, do te gjesh miq te rrejshem dhe armiq te vertete
S'KA RENDESI, ZBATO
Te miren qe e ben, neser do te harrohet
S'KA RENDESI, BEJ MIRE
Nderi dhe ciltersia do te bejne te lendueshem,
S'KA RENDESI. JI I CILTER DHE I NDERSHEM!
Ate qe ke ndertuar vite me radhe, mund te rrenohet fill
S'KA RENDESI. NDERTO!
Nese i ndihmon njerzit, do te hidherohen
S'KA RENDESI, NDIHMOHU!
Jepja botes pjesen me te mire te vetvetes, do te shqelmojne
S'KA RENDESI, JEPE PJESEN ME TE MIRE TE VETVETES.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
..PrInCeZz--B[A]bY..
moderator
moderator
avatar

Numri i postimeve : 330
Age : 27
Vendodhja : dollo/ zivcer
Registration date : 11/01/2007

MesazhTitulli: Re: QKA DO TE NDRYSHONI TEK VETJA JUAJ   Sun Jun 24, 2007 10:31 pm

un do ndryshoja nje gje

do e qoja jeten prej ne fillim ne vendin tim katundin tim DOLLOGOZHDE !!!!!!!

_________________
...xXx...oo°°•● Eshte e pamundur edhe te dashurosh, te jesh i urt edhe i mencur...Me mire eshte te meritosh e mos te fitosh, sesa te fitosh e te mos meritosh...Jeta eshte vizatim ne te cilen s'mund ta perdorim gomen per fshirje ●•°°oo ...xXx...

O¤*'*¤((Æ`¤»٠°•● Pr!nCeZz--][B.A][bY ●•°٠·«¤“Æ))¤*'*¤O
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BujarMNumri i postimeve : 141
Registration date : 25/01/2007

MesazhTitulli: Re: QKA DO TE NDRYSHONI TEK VETJA JUAJ   Thu Jul 12, 2007 10:49 am

...


Edituar pėr herė tė fundit nga BujarM nė Sat Aug 30, 2008 10:53 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
..PrInCeZz--B[A]bY..
moderator
moderator
avatar

Numri i postimeve : 330
Age : 27
Vendodhja : dollo/ zivcer
Registration date : 11/01/2007

MesazhTitulli: Re: QKA DO TE NDRYSHONI TEK VETJA JUAJ   Thu Jul 12, 2007 12:03 pm

aha shkoj ajo ko mo ske njeriu lind dhe vdes njer

_________________
...xXx...oo°°•● Eshte e pamundur edhe te dashurosh, te jesh i urt edhe i mencur...Me mire eshte te meritosh e mos te fitosh, sesa te fitosh e te mos meritosh...Jeta eshte vizatim ne te cilen s'mund ta perdorim gomen per fshirje ●•°°oo ...xXx...

O¤*'*¤((Æ`¤»٠°•● Pr!nCeZz--][B.A][bY ●•°٠·«¤“Æ))¤*'*¤O
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: QKA DO TE NDRYSHONI TEK VETJA JUAJ   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
QKA DO TE NDRYSHONI TEK VETJA JUAJ
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Diskutim i pergjithshem-
Kėrce tek: