ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 me ndihmoni ju lutem

Shko poshtė 
AutoriMesazh
sy kaltra

avatar

Numri i postimeve : 20
Vendodhja : TROPOJE
Registration date : 24/04/2009

MesazhTitulli: me ndihmoni ju lutem   Sat May 02, 2009 6:52 pm

si mund te vendos nje foto timen sic e ke vendosur ti tenden flm per mirkuptimin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 27
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Re: me ndihmoni ju lutem   Sun May 03, 2009 5:38 pm

Kur futeni tek PROFILI juaj

shkon tek:

Paneli i kontrollit tė ikonave personale

me pas duhet qe fotoja juaj te ket nje link dhe ta shkruash aty ku lexon

Link to an off-site Avatar : ____________________

Me pas del fotografia!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
 
me ndihmoni ju lutem
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Humor :: Teknologjia dhe Informatika :: Internet-
Kėrce tek: