ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 A Ju Pelqen Jeta E Studentit?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: A Ju Pelqen Jeta E Studentit?   Tue Jun 12, 2007 9:16 pm

A ju pelqen jeta qe keni si student,apo qe enderroni te keni ose do te keni? Cilat jan gjerat pozitive dhe negative ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
BujarMNumri i postimeve : 141
Registration date : 25/01/2007

MesazhTitulli: Re: A Ju Pelqen Jeta E Studentit?   Thu Jul 12, 2007 11:45 am

...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
doktoriNumri i postimeve : 15
Registration date : 16/08/2009

MesazhTitulli: Re: A Ju Pelqen Jeta E Studentit?   Sun Aug 16, 2009 2:30 pm

JETA E STUDENTIT KA DY ANE POZITIVE DHE NEGATIVE.
POZITIVE:
1. TE MESON TE PERBALLESH I VETEM ME TE GJITHA.
2. ZGJERON RRETHIN SHOQEROR
3. NJIHESH ME TIPA DHE KULTURA TE NDRYSHME
4. ZGJERON HORIZONTIN E PERGJITHSHEM

NEGATIVE:
1. VESHTIRESI EKONOMIKO FINANCIARE DHE SOCIAL KULTURORE
2. VESHTIRESI NE PROVIME
3. VESHTIRESI ME ORGANIZIMIN E JETES LARG FAMILJES
4. RREZIK PER TE MARRE RRUGEN E GABUAR

PO E MBYLL ME KAQ ME MIRE...........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: A Ju Pelqen Jeta E Studentit?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
A Ju Pelqen Jeta E Studentit?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Per Studentet dhe Nxenesit-
Kėrce tek: