ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 "Stop" politikės" nė www.dollogozhda.eu

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: "Stop" politikės" nė www.dollogozhda.eu   Tue Mar 10, 2009 2:01 am

Stafi i www.dollogozhda.eu mori vendim se tė mos shkruaj shkrime qė kanė prapavij Politikėn.
Ky vendim erdhi nga qė thashethemet e shumta,kritikat e njėrės parti politike nuk na lan reat tė shkruajm fjalėn e lirė.
Tė shkruajm mbi atė qė shohim dhe atė qė e jetojm ,nuk na lan ta jetojmė realitetin edhe pse jetojm ne demokraci por mbetemi si nė komunizėm
Pak mė lart e kemi cekur se "Projekti www.dollogozhda.eu ėshtė ndėrtuar si njė virtual shqiptar politikisht i pavarur e qė nuk i takon asnjė organizate qeveritare apo joqeveritare, piksynim ka sensibilizimin e vizitorit shqiptar dhe nė veēanti atij Dollogozhdar,mė ēėshtje qė i pėrkasin botės sė sotme shqiptare, trendeve tė saj dhe ēėshtjeve thėmelore dollogozhdare. Puna jonė ėshte e orientuar kryesisht nė krijimin e urave lidhese nė mes tė dollogozhdareve vendas dhe dollogozhdareve ne mergim. Te paraqesim te dhena, informacione te detajuara dhe te freskuara mbi Dollogozhden dhe gjithcka tjeter qe duket e arsyeshme. Ne dalim me moton : "Ta mirmbajme vendlindjen,ta zhvillojme kulturen dhe arsimin,ta zhvillojme vetedijen tone dhe bashkarisht te hyjme ne etapen "Dollogozhda e re" Se Dollogozhda dy hapa para;e prapa nje hap! "
Mirepo kjo shum pak kuptohet nga ana e dollogozhdareve,prandaj vendosem STOP POLITIKES NE WWW.DOLLOGOZHDA.EU
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
 
"Stop" politikės" nė www.dollogozhda.eu
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Arkivi I artikujve tė mėparshėm-
Kėrce tek: