ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Botohet "Filloristi" ne SHF"Nuri Mazari"

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 27
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Botohet "Filloristi" ne SHF"Nuri Mazari"   Wed Nov 28, 2007 4:43 pmNe kuader te zhvillimit Kulturor-artistik ne Dollogozhde,per cdo feste kombetare e shteterore,nxenesit e ShF "Nuri Mazari" botojn nje revist periodike te titulluar "Fillorist".
Kesaj radhe per nder te festes se flamurit kombetare me 28 Nentor botohet ky fillorist.
Ne kete reviste behet nje perbledhje e 3 shkollave fillore pra "Nuri Mazari"-Dollogozhde, "Ekrem Jakupi"-Koroshishte dhe "Aki Dika"-Livadhi
Ne te cilen behet nje perbledhje e poezive dhe matrialeve te ndryshme qe kane te bejne ne lidhje me festen e flamurit tone kombetare.


Keshilli botues i kesaj reviste jane :
Drejtor : Nui Mamudi

Kryeredaktor: Mevlur Lloga

Redaktore: Natmir Arifi
Hasan Isko

Redaktore Teknik: Fatmir Ziba
Edip Lloga

Korrektor : Natmir Arifi

Keshilli Botues: Hasan Isko
Nermine Dalipi
Mefit Shabani
Largeta Bilali
Shpetim Beqiri
Ekrem Lloga
Fluturie Jusufi
Ariz Imeri
Fjolla Mamudi
Perpunim Komjuterik :Kushtrim Bilali
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
 
Botohet "Filloristi" ne SHF"Nuri Mazari"
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Kristaq Shabani:Personalitetete te etikes dhe te mirefillesise letrare marrin pjese ne Simpoziumin Nderkombetar 'MUZA POETIKE PEGASI 2011..." ME OBJEKT "LIRIZMI NE LETERSI DHE RRUGETIM PEGASI INTERNACIONAL"[/
» Nuk ėshtė mirė tė thuhet se "Azem Syla ishte agjent i SHIK-ut!"
» Lek Pervizi: Parathanja e librit tė E. Schneider "Pellazgėt e pasardhėsit e tyre"
» Monda Korca: "Cdo gje ne jete buron nga dashuria.", Interrviste me aktorin Anastas Nika, Bisedoi Raimonda Moisiu, Gazeta Tirana Observer
» Libri i Dr. Enver Bytyēit "Diplomacia imponuese e NATO-s nė Kosovė" shpallet Best Sellers

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Arkivi I artikujve tė mėparshėm-
Kėrce tek: