ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 "Milan Junior Kamp" Merr Pjes Edhe Blerton Dani

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 27
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: "Milan Junior Kamp" Merr Pjes Edhe Blerton Dani   Thu Jul 19, 2007 9:18 pm

19.07.2007

Ne stadiumin e qytetit te Shkupit hapet "Milan Junior Kamp" mbi te cilen zbulohen talente te reja per futball,Nder to merr pjes edhe 13-vjecari nga Dollogozhda Blerton Dani.
Pas sukseseve te medha qe pati ne Kf Dollogozhda ai fiton te drejten per tu pranuar ne "Milan Junior Kamp" ne te cilen prej 200 junioreve 3 prej tyre fitojn te drejten per tu arratisur ne Milan Club ne Itali ne nje shkoll te sigurte dhe te vecante per Junior Club Futball
Shpresojm se talenti i tij do i befasoj udheheqesit dhe suksesi nuk do i mungoje futbollistit tone 13 vjecar Blerton Dani

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
 
"Milan Junior Kamp" Merr Pjes Edhe Blerton Dani
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Nderoi Jete sot ne VIENE Austri "Mesuesi i Merituar" SPIRO SOKRAT. JOVANI
» Me manifestimin "Ora Pėrkujtimore" u shėnua 10-vjetori i masakrės sė Reēakut
» Ahmet Murati: Poezi: Titulli: "Ninulla e dashurisė"; Poetry: Title: "Lullaby of Love"
» (STUDIMI MONOGRAFIK "ETNOS NĖ EPOS" NGA SHABAN SINANI)
» Jorgo Telo:POEMA "STANARI dhe "ZOGU U DJALLIT"

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Arkivi I artikujve tė mėparshėm-
Kėrce tek: