ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Dollogozhdaret viktime e politikes...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Dollogozhdaret viktime e politikes...   Sat May 09, 2009 3:01 pmDesha tė komentoj kėtė tė fundit se rruga partiake e futur thellė nė zemrat e dollogozhdareve nenvizon qytetarin e ndershem e te rendomte. Kjo pėrēarje e mundesishme dhe e kurdisur ne oren qe rri varur ne mur dedikuar per ne dhe prek mu aty ku rreh damari me i afert,dhe zgjon mu ata te pergjumerit,shqeteson dhe vendon ne dukje kush jemi ne nė realitet. Vite me rradh,Dollogozhda kurr nuk ka pėrfituar diēka nga partit shqiptare me aq simpatizant qe kemi na rroft fjala se veprat na i bejne te tjeret,flitej per interes te perbashket. Eshte interesante pse ne mund te bashkohemi kur kemi zorrt,kurse kur skemi ofendojme njeri-tjetrin vetem per interes personal. Nuk dua te hyj thelle ne kete ēeshtje nga qė viktime e saj jam dhe un,pendohem para vetes,pendohem para Dollogozhdes... Do doja te thoja disa fjal per Dollogozhden...

Dollogozhda e imja dhe e juaja ka nevoje per ne,se ne perbejme nje shtylle nga kater shtyllat e saj. Dollogozhda e zhytur nen hijen e rende te sllaverizmit,ashtu heroikisht jeton pret e percjell breza e breza,niper e mbesa. Sa her don ta kujtojsh Dollogozhden se pari perkujto Rrapin qindra vjeēar qe aq burra ka pritur e percjellur edhe prap nuk eshte thinjur. Per kete arsyje shembelltyra e Dollogozhdes do jet e pavdekeshme ketu ne www.dollogozhda.eu Stop Poltikes,por forca bashkimit sepse bashkimi bėn FUQI...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
 
Dollogozhdaret viktime e politikes...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ndue Marku: Patriotizmi Shqiptar,viktime e politikes!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Arkivi I artikujve tė mėparshėm-
Kėrce tek: