ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 LAJMERIM

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: LAJMERIM   Wed Jun 17, 2009 12:41 pm

Lajmėrohet kryesia e xhamis ose lajmėrohen:
1. Raif Mazari Muteveli
2. Enes Shaqiri zv.Muteveli
3. Resmi Adili Anetar
4. Naxhi Kurtishi Anetar
5. Ismet Alasani Anetar
6. Qani Bilali Anetar
7. Afrim Kica Anetar
8. Mirdash Zhaku Anetar
9. Rami Dervishi Anetar
10. Ashim Ziba Anetar
11. Vedat Islami Anetar
12. Nebi Neziri Anetar
13. Agim Sela Anetar
14. Kaim Dauti Anetar
15. Shpetim Shazimani Anetar
16. Qerim Dauti Anetar
17. Avdi Sllatina Anetar

Se mė datė 17.06.2009 ( e merkurr) nė ora 20:30 ne xhamin e fsh.Dollogozhdė do mbahet mbledhja per ndryshimin e kryesis pasi kjo kryesi ėshtė e pėrkohshme dhe i skadoi afati 1 vjeēar. Personat e lartpėrmendur obligohen te marrin pjesė nė mbledhje,ose nėse nuk vin pėrjashtohet menjeher nga kryesia e xhamis.

Ju faliminderit per mirkuptimin!

Dėrguar tė Wednesday, 17 June @ 00:21:50 CEST nga argent
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
 
LAJMERIM
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Arkivi I artikujve tė mėparshėm-
Kėrce tek: