ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 LAJMERIM

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: LAJMERIM   Sat May 09, 2009 3:04 pm

SH.F "Nuri Mazari"-Dollogozhde,nė bazė tė nenit 45,46,47 dhe 48-tė tė ligjit pėr arsim fillor ( "Gazeta zyrtare e RM" nr 103/2008),ju lajmėron se do tė bėjmė regjistrimin e nxėnėsve nė klasėn e parė pėr vitin e ardhshėm shkollor 2009/2010. Nė klasėn e parė nė arsim fillor nėntvjeēar do tė regjistrohen nxėnės tė cilėt deri nė fund tė vitit kalendrarik do ti mbushin 6 ( gjashtė) vjet tė lindur prej dates 01.01.2003 deri me daten 31.12.2003.Me kėta nxėnės do tė punohet me programe te reja mesimore per arsimin fillor nėnvjeēar. Pėr vitin shkollor 2009/2010 regjistrimin e nxėnesve ne klase te pare do ta realizoje Komisioni i shkolles i perbere nga 3 anetare: Pedagogu dhe dy arsimtar nga mesimi klasor. Regjistrimi i femijeve ne SHF "Nuri Mazari" fsh.Dollogozhde do te behet me dt. 19.05.2009 ( e marte) prej ores 09.00. Te nderuar prinder eshte obligimi juaj ligjor qe ne daten e caktuar ti shoqeroni femijet dhe me vete te keni dokument identifikimi per femijen tuaj ( ēertifikaten e lindjes ) Gjate regjistrimit te femijes ne klasen e I ( pare) prindi eshte i detyruar qe te dorzoje vertetim per vaksinat e mara te obligueshme per femijen,i leshuar nga institucioni kopetent shendetesor. Pa dokument identifikimi nuk do te mund ta regjistroni femijen tuaj. Me respekt : SHF "Nuri Mazari''-Dollogozhde Drejtor Nui Mamudi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
 
LAJMERIM
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Arkivi I artikujve tė mėparshėm-
Kėrce tek: