ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Lajmerim -11.07.2008

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Lajmerim -11.07.2008   Thu Jul 10, 2008 9:53 am

Lajmerohen te gjithe qytetaret e rrethines se Struges dhe banoret e F.Dollogozhde,se me 11.07.2008 ne lokalet e SHF "Nuri Mazari'-Dollogozhde ne fillim me ora 10.30 do mbahet akademi perkujtimore per nder:

KOMANDANT STRUGES-NURI MAZARI

Ju mirepresim!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
 
Lajmerim -11.07.2008
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Xhesika Vula:Pranimi i Rezolutės 1244 pėr shkak tė kėmbėnguljes sė Serbisė, devalvon pavarėsinė e Kosovės, tė shpallur mė 17 shkurt 2008

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Arkivi I artikujve tė mėparshėm-
Kėrce tek: