ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Lajmerim

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Lajmerim   Sat May 17, 2008 12:26 pm

Sh.F. "Nuri Mazari"-Dollogozhdė,nė bazė te nenit 43,44,45 dhe 46, te ligjit per arsim fillor ("Gazeta zyrtare e RM"nr.63/2004),dhe neni 1 i ligjit per ndryshim dhe plotesimin e ligjit per arsimin fillore ( "Gazeta zyrtare e RM 'nr.51/2007) ju lajmerojme se do te bejme regjistrimin e nxenesve ne klasen e pare per vitin e ardhshem shkollor 2008/09.

Ne klasen e pare ne arsim fillore 9-vjeēar do te regjistrohen nxenes te cilet deri ne fund te vitit kalendarik do ti mbushin 6 vjet te lindur prej dates 01.01.2002 deri ne daten 31.12.2002, me keta nxenes do te punohet me programe te reja mesimore per arsim fillor 9-vjeēar.

Per vitin shkollor 2008/09 regjistrimin e nxenesve ne klase te pare do ta realizojne Komisioni i shkolles i perbere nga 3 anetar:Pedagogu dhe 2 arsimtar ne lokalet e SHF "Nuri Mazari"-fsh.Dollogozhdė me date 27.05.2008 ( e marte) ne ora 10.00

Te nderuar prinder ėshtė obligim i juaj ligjor qe ne daten e caktuar ti shoqeroni femijet dhe me vete te keni dokument identifikimi per femijen tuaj (ēertifikaten e lindjes ose librezen e shendetesise)
Pa dokument indeftifikimi nuk do te mund te regjistroni femijen tuaj.

Me respekt! SHF "Nuri Mazari"-Dollogozhde
Drejtor:
Nui Mamudi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
 
Lajmerim
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Arkivi I artikujve tė mėparshėm-
Kėrce tek: