ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Urime Festen e Kurban Bajramit !!!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Urime Festen e Kurban Bajramit !!!   Sun Dec 07, 2008 2:39 am

Tė nderuar anėtarė/vizitor tė www.dollogozhda.eu


Me qė jemi ne diten e madhe dhe te shenjte te Kurban Bajramit, ne stafi
administrues i www.dollogozhda.eu ju urojme nga zemra kete feste te madhe islame, dhe lusim Allahun xh.sh. qe te gjitha lutjet tona te na i pranon dhe te na beje prej atyre qe do te ndjekim rrugen e Tij.

Urime Festen e Kurban Bajramit !!!

Nga stafi administrues i www.dollogozhda.eu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
 
Urime Festen e Kurban Bajramit !!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Gėzuar tė gjithė Besimtarėve Shqiptarė tė Krishter, festen e Pashkėve - Ringjalljen dhe ngritjen e Jezusit ne qiell !
» Mentor Thaqi:URIME DHE GĖZUAR DITĖLINDJEN VLERĖ, O MBESA IME PLOT VLERĖ!
» Urime pėr Ditėlindje!
» PĖRSHĖNDETJE, URIME dhe SUKSESE nė JETĖN TUAJ tė LAVDISHME
» Foto tė ndryshme dhe lule

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Arkivi I artikujve tė mėparshėm-
Kėrce tek: