ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
Share | 
 

 URIME DITELINDJEN

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
EngjellushjaNumri i postimeve: 118
Vendodhja: Ne Qjell
Registration date: 03/12/2006

MesazhTitulli: URIME DITELINDJEN   Thu Jan 31, 2008 2:14 pm

eh u bofsha plake me shami ne kok :d hihihih Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.pa-web.net
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve: 859
Age: 25
Vendodhja: Dollogozhdė
Registration date: 02/12/2006

MesazhTitulli: Re: URIME DITELINDJEN   Thu Jan 31, 2008 11:58 pm

Engjellushja shkruajti:
eh u bofsha plake me shami ne kok :d hihihih WinkAuuu kush e paska ditlindjen...tu shtofshin edhe 65 vjet prej meje i ke hehehe! ishalla ke nje jete te lumtur ashtu sic ke deshit vet ti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
anonimja-dolloNumri i postimeve: 136
Vendodhja: Ne erresiren e mergimit..
Registration date: 22/12/2006

MesazhTitulli: Re: URIME DITELINDJEN   Fri Feb 01, 2008 12:54 am

Shumm urimeeee per tyyyy
shummm urimeeee per tyyyy
Shummm urimeee per tyy


sa keq ce sdegjoet zeri im kur e kendoj ket kenge per ty engjellueshe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.be
dollogozhda_girlNumri i postimeve: 112
Registration date: 04/12/2006

MesazhTitulli: Re: URIME DITELINDJEN   Fri Feb 01, 2008 12:55 am

jam shum kureshtare kur nje Engjellushe e ka ditlindjen,sepse keta engjujt e kan te vecant prandaj edhe urimin time e ke te vecant engjellushe i bofshe 100 vjet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
EngjellushjaNumri i postimeve: 118
Vendodhja: Ne Qjell
Registration date: 03/12/2006

MesazhTitulli: Re: URIME DITELINDJEN   Fri Feb 01, 2008 7:50 pm

hejjjjjjjjjjjjj ju flm shummmmmmmmmmmmm :d
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.pa-web.net
Int3rXNumri i postimeve: 7
Age: 27
Vendodhja: CH/LLabunisht
Registration date: 20/01/2008

MesazhTitulli: Re: URIME DITELINDJEN   Fri Feb 01, 2008 10:22 pm

Engjellushja urime 19 Vjetorin Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.RadioDollogozhda.Ch
BujarMNumri i postimeve: 141
Registration date: 25/01/2007

MesazhTitulli: Re: URIME DITELINDJEN   Sun Feb 03, 2008 2:05 am

...


Edituar pėr herė tė fundit nga BujarM nė Sat Aug 30, 2008 7:09 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
EngjellushjaNumri i postimeve: 118
Vendodhja: Ne Qjell
Registration date: 03/12/2006

MesazhTitulli: Re: URIME DITELINDJEN   Sun Feb 03, 2008 4:40 pm

BujarM shkruajti:
Na fal per vonesen

urime!!!


hhehehe o mer ska gje flm shummmmmmmmm te pershendes kalofsh sa me bukur


Int3rx po ashtu edhe ti flm shummmm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.pa-web.net
donaNumri i postimeve: 69
Registration date: 06/01/2008

MesazhTitulli: Re: URIME DITELINDJEN   Sun Feb 03, 2008 6:48 pm

oooooooooo urime ditlindjen engjellush jetofsh sa paq qef ti vet me jetu.......dhe tu plotsofshin tegjitha deshirat ne jet......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
..PrInCeZz--B[A]bY..
moderator
moderator


Numri i postimeve: 330
Age: 24
Vendodhja: dollo/ zivcer
Registration date: 11/01/2007

MesazhTitulli: Re: URIME DITELINDJEN   Tue Apr 15, 2008 1:22 pm

kush e ka ditlindjen...tja urojj heheh

_________________
...xXx...oo°°•● Eshte e pamundur edhe te dashurosh, te jesh i urt edhe i mencur...Me mire eshte te meritosh e mos te fitosh, sesa te fitosh e te mos meritosh...Jeta eshte vizatim ne te cilen s'mund ta perdorim gomen per fshirje ●•°°oo ...xXx...

O¤*'*¤((Æ`¤»٠°•● Pr!nCeZz--][B.A][bY ●•°٠·«¤“Æ))¤*'*¤O
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolliNumri i postimeve: 101
Registration date: 25/04/2008

MesazhTitulli: Re: URIME DITELINDJEN   Mon May 26, 2008 10:55 pm

urime,shendet,fat dhe lumturi,rrofsh sa te duash
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
URIME DITELINDJEN
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» URIME DITĖLINDJEN SARA
» Mentor Thaqi:URIME DHE GĖZUAR DITĖLINDJEN VLERĖ, O MBESA IME PLOT VLERĖ!
» Mentor Thaqi:URIME DHE GĖZUAR DITĖLINDJEN O VĖLLAU IM I DASHUR - GANI!!! -Vargje urimi-
» AGIM GASHI:URIME NĖ AMSHIM BIJA IME
» Mentor Thaqi:GĖZUAR DITĖLINDJEN BUTRINT, DJALI IM!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: -
Kėrce tek: