ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Urime Ditelindjesh SMS

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Urime Ditelindjesh SMS   Tue Jun 12, 2007 6:07 pm

Nuk uroj qe jeta jote te jete e gjate sa jeta e nje Ylli,do ishte shum e gjate.
Nuk uroj qe jeta jote te jete e gjate sa jeta e nje Trendafili,do ishte shum e shkurter.
Por uroj qe jeta jote te jete e Shendritshme si Ylli dha e bukur si Trendafili

Edhe 100 Pranvera te lumtura Zemer

Ti erdhe ne jete kur une isha duke shijuar jeten dhe ti kur erdhe une shijova diqka tjeter

Kur ti sheh syt e mi do te ndjesh at dashurii... dashurin per te cilen ke vuajtur dhe pritur.. dashurin per te cilen cigaren me paketa ke ndezur dhe fikur.

Shume kilometra na ndajne, por dashuria ime per ty kalon cdo limit...sidomos ne kete dite.Shume urime yll!

Te uroj 12 muaj lumturi, 52 weekende qetesi, 365 dite dashuri, 8760 ore paqe, 525600 minuta sukses, 31536000 sekonda miqesi.URIME!!!

Per ditelindjen tende desha te te dhuroja dicka te vecante, te kendshme, fantastike, por nuk mu duk e pershtacme te mbyllesha ne brenda nje pakoje dhurate. Shume urime!

Kam nje lajm te keq per te te thene: neser e dashura ime, do kesh nje vit me shume ne krahe. E dije? Megjithate shume urime !

Desha te gjeja nje fraze te jashtezakonshme...por nuk ekziston asnje aq te bukur sa te transmetoje dashurine time...mqs thjeshtesia eshte forma e vertete e bukurise...kaq thjesht te uroj edhe 100 vjec!

Je dielli qe ngroh zemren time dhe ndricon ditet e mia....je ylberi qe i jep ngrohtesi enderrave te mia.....Gezuar Ditelindjen zemra ime!

Trendafil i celur, 1000 urime per gjithe jeten!

Kur fuqia e dashurise do te jete me i forte se fuqia e dashurise per fuqine atehere vertet qe ne bote do te mbreteroje paqja. Gezuar!

Po perfitoj nga rasti te te shpreh gjithe gezimin tim. Gezuar edhe per shume vjet!

Gezuar festen!!! Per gjithcka je, per dashurine qe me jep, per ate qe ben per mua, nje urim i vecante i shumezuar per 1000! Kalofsh nje dite te bukur!

TE UROJ GJDO GJE NE JET
NE TRUP SHENDET, NE PUN VULLNET
NE FAMILIE HARMONI, NE NERVA QETESI
NE ARDHMERI LUMTURI DHE SHUMMMMMMM FAT NE
DASHURI


te gjitha lulet kane arome, por lulja me e buker eshte dashurija jone, me lule te bukura te uroj shendet me DASHURINE TIME jetofsh 100 vjet

Ju dergoj nje pellumb te bardhe si simbol i paqes, ne njerin krah sjell lumturi e ne krahun tjeter shendet e ne sqep nje leter qe shkruan " Urime per shume vjet "

asnjeher mos e mendo ditlindjen si lamtumiren e nje viti te shkuar
sepse nuk do mundje kurr ta festoje ate..
mendoje si mirseardhjen e nje viti plot dashuri,lumturi fat dhe sukses........
u befsh 100 vjec

Urim dit?lindjeje

Nga endja

N?p?r labirintet e jet?s

Gati kisha harruar

Dit?lindjen t?nde!

Larg?sia ma shtonte dhembjen

N?p?r labirintin e jet?s

M? ndezi nj? shk?ndij?

Ma solli n? kujtes?:

Dit?lindjen t?nde

S? bashku me fotografin? t?nde

N? urim sh?nova:

Vitet-muajt- dhe dit?t tua!

Tani

K?to vite-muaj-dhe-dit?

Tua

Kurbeti

Na jan? b?r? barr? e r?nd?

Mbi supet tona!

Uroj sa m? pak festime

Jasht? foles? suaj!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
fjolla

avatar

Numri i postimeve : 29
Age : 28
Registration date : 16/09/2007

MesazhTitulli: Re: Urime Ditelindjesh SMS   Mon Sep 24, 2007 11:03 am

Gzuar gzuar u bofsh 100 vjet
u qaksh me lezet te shkoft jeta
pa as ni sikle me lumturi dhe
dashuri ashtu si do vet dhe e
marsh at ci e do ishalla e shtejfsh
ne dishek........hahahahahhahahah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Urime Ditelindjesh SMS
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Mentor Thaqi:URIME DHE GĖZUAR DITĖLINDJEN VLERĖ, O MBESA IME PLOT VLERĖ!
» Urime pėr Ditėlindje!
» PĖRSHĖNDETJE, URIME dhe SUKSESE nė JETĖN TUAJ tė LAVDISHME
» Foto tė ndryshme dhe lule
» Letushe Haxholli:Urime Pavarsia

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Forumi i Dashurisė :: SMS Dashurie-
Kėrce tek: