ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Ja se si ėshtė kryesia e re e xhamis sė Dollogozhdes

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Ja se si ėshtė kryesia e re e xhamis sė Dollogozhdes   Sun Aug 10, 2008 8:33 pm

Nė baze te takimit te mbledhjes se xhematit te fsh.Dollogozhde,te mbajtur me dt.30 Korrik 2008,Muftinia e Struges e leshon kete autorizim per keshill te perkohshem:

Autorizim:

1. Raif Mazari Muteveli
2. Enes Shaqiri zv.Muteveli
3. Resmi Adili Anetar
4. Naxhi Kurtishi Anetar
5. Ismet Alasani Anetar
6. Qani Bilali Anetar
7. Afrim Kica Anetar
8. Mirdash Zhaku Anetar
9. Rami Dervishi Anetar
10. Ashim Ziba Anetar
11. Vedat Islami Anetar
12. Nebi Neziri Anetar
13. Agim Sela Anetar
14. Kaim Dauti Anetar
15. Shpetim Shazimani Anetar
16. Qerim Dauti Anetar
17. Avdi Sllatina Anetar

Ky keshill obligohet qe ta rregulloje edhe statusin e imamit per ne fsh.Dollogozhde ne bashkpunim me Muftinen e Struges.


Edituar pėr herė tė fundit nga ArGeN--t nė Mon Aug 11, 2008 1:35 am, edituar 2 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
dollogozhdariNumri i postimeve : 8
Registration date : 17/10/2007

MesazhTitulli: Re: Ja se si ėshtė kryesia e re e xhamis sė Dollogozhdes   Mon Aug 11, 2008 12:24 am

Vetem mund te shpreh keqardhje, asgje me teper! Vetem keqardhje! Dhe mjer Dollogozhda!!!!
Per disa persona, jo per te gjithe qe jane aty, eshte mekat te jene ne kete liste!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
nedritNumri i postimeve : 12
Registration date : 07/12/2007

MesazhTitulli: Re: Ja se si ėshtė kryesia e re e xhamis sė Dollogozhdes   Mon Aug 11, 2008 3:33 pm

s.a
fshati jon ka nevoj te bej zgjedhje reale.
fshati jon ka nevoj te ben zgjedhje te kryesis me vota dhe katundaret ta zgjedhin kryesin e xhamis askush tjeter.
dhe kisha lut kryesin e fshtatit qe keto vendime qe i ka sjell ferati dhe selajdini mos ti pranon por ti nxjerr te pa vlefshme se dollogozhda ska nevoj kryesin e xhamis ta zgjedh selajdini dhe ferati, selajdini dhe ferati le ti rregullojn vendet e veta se pari (shkupin dhe dobovjonin) pastaj dollogozhden.
mirepo un ua perkujtoj se Zoti eshte i madh dhe do i rregulloj punet shum mir nje dit mos ne dunja ne ahiret.
s.a
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dollogozhdariNumri i postimeve : 8
Registration date : 17/10/2007

MesazhTitulli: Re: Ja se si ėshtė kryesia e re e xhamis sė Dollogozhdes   Tue Aug 12, 2008 12:57 pm

Hej a mundet dikush nje biografi te shkurter per secilin anetar te shkruaj! Te pakten te dine te gjithe se kush jane keto persona, cfar shkolle kane te kryer, cfar kontributesh kan dhene ne te kalueren e me radhe, thjesht nje kuriozitet per te gjithe ato qe si njohin!

Sepse me sa e shof une jam shum skeptik se a do i rregullojne punet keto njerez, ku shumica e ketyre jan miq te mitkos, kerstes, brankos, koles ... ku nje numer i mire i tyre jane, qe kurr ne jeten e vet se kan pare deren e xhamise, ku nje numer i tyre jane qe cdo here kur cohen ne mengjes ne vend te kafes, e kthejne nga nje gote raki!!

O njerez, o dollogozhdar, mos bini pre e provokimeve te ndryshme!! Shikoni ne nje diapazon me te gjate, shikoni se cka ndodh ne Shkup me BFI, pse valle ne te njejten kohe kur ka trazira e mos rregullime atje, ndodhin gjera te pa hishme edhe te ne??

Shpresoj te behemi te mencem dhe do i rregullojme pune vet ne oborrin tone, e jo te na rregullojne te tjeret!!

Me respekt, dhe me keqardhje bashkefshatari juaj!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
astritNumri i postimeve : 2
Registration date : 12/05/2008

MesazhTitulli: Re: Ja se si ėshtė kryesia e re e xhamis sė Dollogozhdes   Tue Aug 19, 2008 7:40 pm

Kane te drejt keta persona qe kan dhén kéta mendime.Mirpo ne si Dollogozhdar jemi aq té kujdesshem sa qé kur dnodh diēka ater themi si u bé dhe kur u bé,ater miremi me fjale té kota.Nuk jan disa tipa atu per ti rregulluar punt e fshatit se ato do te bejn ate qé kan bé gjithmon.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Ja se si ėshtė kryesia e re e xhamis sė Dollogozhdes   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ja se si ėshtė kryesia e re e xhamis sė Dollogozhdes
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Arkivi I artikujve tė mėparshėm-
Kėrce tek: