ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Kryesia E Re E Dollogozhdes

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Kryesia E Re E Dollogozhdes   Fri Apr 20, 2007 5:41 pm

Me Date 16.02.2007 ne ora 19.00 ne lokalet e shkolles fillore me pjesmarrjen e kryesis se vjeter me kryetar Z. Kaim u zgjidh kryesia e re mirpo pa kryetar.
Ne mbledhje moren pjes banor te ndryshem nga Dollogozhda te cilet propozuan si kshill ne bashkin lokale te Dollogozhdes Keto Persona:
1.Fejzi Ziba
2.Kaim Dauti
3.Ismet Alasani
4.Zirajet Shaqiri
5.Imer Dani
6.Bardhyl Sela
7.Shkelzim Bariu
8.Afrim Dani
9.Juni Ziba


Gjat Prezantimit te ketyre personave me siper Afrim Dani Doli Kundra edhe pse u rendit ne bashkesin lokale,i cili kerkonte qe cdo mualle te ket zgjedhesin e vet mirpo nga diskutimi i metutshem u vendosen ato persona siper.
Mirpo ne zgjedhjen e kryetarit te bashkise lokale te dollogozhdes dueshte te zgjedhe vet komisioni i po sa zgjedhur i bashkesis lokale,te cilet ne nje dhome te vecante u mblodhen dhe gjat diskutimeve ato vendosen qe kryetarin ta vendosin nje nat tjeter.
Le te shpresojme se do kemi nje bashkesi lokale te mire qe do kujdeset mbi problemeve tona si prsh per ujin i cili eshte problemi numer 1 ne dollogozhde. View High Resolution
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
 
Kryesia E Re E Dollogozhdes
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Arkivi I artikujve tė mėparshėm-
Kėrce tek: