ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 TRENERET DHE KRYESIA E KLUBIT

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: TRENERET DHE KRYESIA E KLUBIT   Fri Apr 20, 2007 5:52 pm

PAS LARGIMIT TE MUADIN ZHAKU ALIUT NGA KRYESIA E KLUBIT VENDIN E KRYETARIT E ZURI DITUNI DAUTI(DUTI) I CILI PREMTOI SE DO TA MBAJE KLUBIN NE LIGEN E TRETE DHE DO TE BEJE CESHTE E MUNDUR QE TE HIP EKIPIN NE LIGEN E DYTE UNIKE.GJITHASHTU NE KRYESINE EKLUBIT ESHTE EDHE ZAIM DAUTI SI DHE MEXHAIT DERVISHI.DUHET THENE SE PASI DOLLOGOZHDA NUK U PLLASUA NE LIGEN E DYTE UNIKE NE VITIN 2004 AATE E PERFSHIU NE HAOS I VERTETE DUKE U LARGUAR SHUME LOJTARE NGA KLUBI DUKE U LARGUAR TRENERI SI DHE U SHPERBE KRYESIA DHE SPONSORI HOQI DORE NGA INVESTIMET E TIJ PER KLUBIN.POR K.F.DOLLOGOZHDA PERSERI MORI VEHTEN DHE JA NE SOT PO MUNDOHEMI QE TE BEJME NJE EKIP KOMPAKT THA PARA QYTETAREVE TE DOLLOGOZHDES PRONARI ME I RI I KLUBIT DITUNI DAUTI (DUTI).


FATMIR ZIBA:
FATMIR ZIBA ERDHI NE K.F.DOLLOGOZHDA NE VITIN 1999 DUKE QENDRUAR NE KRYE TE SENIOREVE DHE TE GRUPMOSHAVE 1987/88;1989/90;1991/92;1993/94,95,96,97.SUKSESI I KETIJ TRENERI MADHESHTOR ESHTE I RRALLE AI KA NGJITUR KLUBIN NE MAJAT E FUTBOLLIT AI KA FITUAR SHUME KUPA SI ME SENIORET ASHTU EDHE ME TE GJITHA GRUPMOSHAT QE AI KA PASUR.NE VITIN 2004 AI U TERHOQ NGA DREJTIMI I SENIOREVE DHE TANI PUNON ME GRUPMOSHAT NGA VITIT 92 E ME TEJ.BESOJ SE KY EMER NUK DO TE HARROHET NE FUTBOLLIN STRUGAN DHE PER ME SHUME NE ATE DOLLOGOZHDAR.SIGURISHT QE KY TRENER I MADH SHQIPTAR NUK KISHTE SI TE MOS KISHTE DHE OFERTA TE NDRYSHME PER JASHTE.OFERRTA E FUNDIT VIN NGA SHTETET ARABE TE CILAT ME NGULM INSISTOJNE QE TE MARRIN TRENERIN SHQIPTAR NGA MAQEDONIA PER NJE SHUME TE HOLLASH PRE 600 MIJE EURO NE SEZON.DUKET SE TRENERI DO TA BRAKTISE K.F.DOLLOGOZHDEN DHE DO TE SHKOJE TE PROVOJ NJE EKSPERIENCE PER NE SHTETET ARABE MBASE DHE ME VONE TE BEHET EDHE SELEKSIONUES I MAQEDONISE.FUNDJA FUNDIT LE TE MIREPRESIM NJE GJE TE TILLE PASI TRANSFERIMI I TIJ SI TRENER NDOSHT DO TE MARRE ME VERTE DHE CA FUTBOLLISTE TE K.F.DOLLOGOZHDES ME VETE LE TE SHPRESOJM...

XHAVIT MAZARI:
ISH THEMELUESI I KLUBIT NE VITIN 1977/78 DHE NJEKOHESISHT DHE ISH FUTBOLLISTI KRAHUT TE MAJTE XHAVIT MAZARI KA DHENE DHE PO JEP NJE KONTRIBUT TE MADHE PER KLUBIN FUTBOLLISTIK TE DOLLOGOZHDE.AI GJITHASHTU KA NDIHMUAR FATMIR ZIBEN NE SUKSESET QE KA PASUR K.F.DOLLOGOZHDA.AI VAZHDON EDHE ME TUTJE PUNEN E TIJ DUKE NXJERRE TALENTE TE REJA ME PRESPEKTIVE TE MADHE.ESHTE PER TU PERSHENDETUR DHE PER TU FALEMDERUAR PASI PO KONTRIBON ME GJITH MUNDESINE E TIJ QE KLUBI TE PERPAROJE.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
 
TRENERET DHE KRYESIA E KLUBIT
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Arkivi I artikujve tė mėparshėm-
Kėrce tek: