ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Cka mendoni per organizimet dollogozhdare?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
anonimja-dollo

avatar

Numri i postimeve : 136
Vendodhja : Ne erresiren e mergimit..
Registration date : 22/12/2006

MesazhTitulli: Cka mendoni per organizimet dollogozhdare?   Fri Dec 22, 2006 1:31 am

Sa te zgjuar jane dollogozhdaret si ne diaspore ashtu edhe ne dollogozhde per te realizuar nje organizim prsh koncert,festivall dhe gjera te tilla..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.be
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Re: Cka mendoni per organizimet dollogozhdare?   Sun Dec 24, 2006 12:53 am

anonimja-dollo flm per temen qe ke hapur sa te organizuar jan dollogozhdaeet hehehe po do ti shofish me 31 dhjetor ne mes te fshatiti sa te organizuar jane ato hehehe te prsh kalo sa ma bukur ne ket forum dhe web faqe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
dollogozhda_girl

avatar

Numri i postimeve : 112
Registration date : 04/12/2006

MesazhTitulli: Re: Cka mendoni per organizimet dollogozhdare?   Sun Dec 24, 2006 1:00 am

DreamBoy shkruajti:
anonimja-dollo flm per temen qe ke hapur sa te organizuar jan dollogozhdaeet hehehe po do ti shofish me 31 dhjetor ne mes te fshatiti sa te organizuar jane ato hehehe te prsh kalo sa ma bukur ne ket forum dhe web faqe

pse gega cka do behet naten e vitit te ri ne dollogozhde apo e keni supriz lele sa te forte qe jeni
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
enmill

avatar

Numri i postimeve : 13
Age : 26
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Re: Cka mendoni per organizimet dollogozhdare?   Sat Dec 30, 2006 1:06 am

po mi dollo_girl surpriz e kemi eja edhe ti ne qender te fshatit ne 20:30 dhe shihe surprizen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dollogozhda_girl

avatar

Numri i postimeve : 112
Registration date : 04/12/2006

MesazhTitulli: Re: Cka mendoni per organizimet dollogozhdare?   Mon Jan 01, 2007 1:03 pm

sun vi une se jam ne pune
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Artii

avatar

Numri i postimeve : 61
Age : 30
Registration date : 03/12/2006

MesazhTitulli: Re: Cka mendoni per organizimet dollogozhdare?   Thu Jan 04, 2007 7:55 pm

dollogozhdart te organizuar,, ?? hmm se di .. po isha prezent ne koncert edhe at security apo jo allton.. mendimi im esht se duhet te ishte e ter dollogozhda organizatore .. e jo vec nja dy a tre gurbetxhij.. i duhet koh dollogozhdes.. por koncerti ishte me te vertet shum interesant ma mir sboeshte dhe shpresoj se ne kalimin e kohes do te behemi me te organizuar.. flm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Re: Cka mendoni per organizimet dollogozhdare?   Thu Jan 04, 2007 10:43 pm

Artii shkruajti:
dollogozhdart te organizuar,, ?? hmm se di .. po isha prezent ne koncert edhe at security apo jo allton.. mendimi im esht se duhet te ishte e ter dollogozhda organizatore .. e jo vec nja dy a tre gurbetxhij.. i duhet koh dollogozhdes.. por koncerti ishte me te vertet shum interesant ma mir sboeshte dhe shpresoj se ne kalimin e kohes do te behemi me te organizuar.. flmhmmmmmmmmmm artur per koncertin e ke fjalen a? mejr tej pi gurbecejve thot kshu po aj ku jon qert qe vejn te ndejfin nuk o puna ke paret po per koncertin tej e din edhe vet si na u bon duret kur e bom skenen e pae ce asnjo serdh te thot ni pune e mbar po secili ci vejte thote DE U ZDRUET ashtu qe ta jeq vullnetin po neve u mundom edhe pikerisht nuk kerkom ndime i ram vete duet ta kuptoe vet njeriu qe u duet ndime ,arti tej flm shum se i dole borxhit i pari gurbecej qe jon rinista thae qe sa pare du duen so problem po qeret ?me nje a? e si pasaj te organizohet? po un e di si e organizova u kputa krit ...te prsh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
anonimja-dollo

avatar

Numri i postimeve : 136
Vendodhja : Ne erresiren e mergimit..
Registration date : 22/12/2006

MesazhTitulli: Re: Cka mendoni per organizimet dollogozhdare?   Thu Jan 04, 2007 10:56 pm

ej gega me te vertet per ate te thash une se ke merit te vecant se vet e organizove a per njerzit lere mos e pyt se si jane as me pas zemer katila po baremi ne punen e tjeter kujt thuj pun e mbar jo te japish komente te kota, gega leri njerzit trego pak si mund te hym ne evrope ne boten moderne se sa e shof une jan pak te prapambetur.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.be
Artii

avatar

Numri i postimeve : 61
Age : 30
Registration date : 03/12/2006

MesazhTitulli: Re: Cka mendoni per organizimet dollogozhdare?   Thu Jan 04, 2007 11:14 pm

ohooo ka vakt per ne europp .. ii sa e ke vra menden ene tej ..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
anonimja-dollo

avatar

Numri i postimeve : 136
Vendodhja : Ne erresiren e mergimit..
Registration date : 22/12/2006

MesazhTitulli: Re: Cka mendoni per organizimet dollogozhdare?   Thu Jan 04, 2007 11:20 pm

fjala eshte per ne Europe ose me sakte zotri i nderuar mesouni si qoet jeta ne qyteterim e jo ne fshatarizem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.be
Artii

avatar

Numri i postimeve : 61
Age : 30
Registration date : 03/12/2006

MesazhTitulli: Re: Cka mendoni per organizimet dollogozhdare?   Thu Jan 04, 2007 11:28 pm

e pra zonje e nderuar apo zonjush.. un per veten time tash ne evrop gjendem nga shum vite dhe e di se si jetohet.. por e kam fjalen per atje posht .. se ata nuk kan lidhje me jetesen e evropes dhe them se duhen shekuj qe ti afrohen evropes...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Re: Cka mendoni per organizimet dollogozhdare?   Fri Jan 05, 2007 7:51 pm

Artii shkruajti:
e pra zonje e nderuar apo zonjush.. un per veten time tash ne evrop gjendem nga shum vite dhe e di se si jetohet.. por e kam fjalen per atje posht .. se ata nuk kan lidhje me jetesen e evropes dhe them se duhen shekuj qe ti afrohen evropes...


Artii me vjen keq per mendimin qe ke se kur je duke then se "se ata nuk kan lidhje me jetesen e evropes dhe them se duhen shekuj qe ti afrohen evropes" je duke e persfshi te gjithen MAQEDON edhe une te kundershtoj se te gjitha sjan ashtu..Te gjith gishtat nuk jan njesoj...Mirpo te thoesh se Shumica Ose Pakica skan lidhje me jeten qytetare ose evropiane ater po ama te perfshin te gjithe te lutem me fal qe te them por je gabim..se gjith gishtat nuk jan njesoj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
Artii

avatar

Numri i postimeve : 61
Age : 30
Registration date : 03/12/2006

MesazhTitulli: Re: Cka mendoni per organizimet dollogozhdare?   Sat Jan 06, 2007 5:17 pm

hahhaa mir e ke be .. ene une u shpejtova kur e shkrujta-- e di ka njerz qe perparojn me te vertet.. se sa me shum vjen koha e aq me teper i bashangjiten edhe populli yn europes.. por mendimi im esht qe duhet edhe shum koh qe te behemi si europiant.. ishalla te shkel koma kendi ne europ edhe do e shohish se sa para esht europa----
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Re: Cka mendoni per organizimet dollogozhdare?   Sun Jan 07, 2007 2:23 pm

Artii shkruajti:
hahhaa mir e ke be .. ene une u shpejtova kur e shkrujta-- e di ka njerz qe perparojn me te vertet.. se sa me shum vjen koha e aq me teper i bashangjiten edhe populli yn europes.. por mendimi im esht qe duhet edhe shum koh qe te behemi si europiant.. ishalla te shkel koma kendi ne europ edhe do e shohish se sa para esht europa----


po de po ashtu o ama edhe ti ben pjes e vendlindjes tende mos arro? se tej ke lind ketu nuk ke lind ne Austri apo jo? ater ti je shqiptaer edhe ti thae se popillit tone i duen kohe po ti car populli je hehehehe ok allton te kuptoj shum mejr se per ku e ke fjalen ehehehe te prsh ishalla shpresojm te shkellim edhe ande edhe do e shofim edhe te mejren edhe te keqen hehehe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
anonimja-dollo

avatar

Numri i postimeve : 136
Vendodhja : Ne erresiren e mergimit..
Registration date : 22/12/2006

MesazhTitulli: Re: Cka mendoni per organizimet dollogozhdare?   Sun Jan 07, 2007 6:26 pm

hehe gega e ke qelu mir e ke tej, me pelqeve kur thae se " te gjith gishtat nuk jan njesoj" ju pershendes njerez
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.be
Artii

avatar

Numri i postimeve : 61
Age : 30
Registration date : 03/12/2006

MesazhTitulli: Re: Cka mendoni per organizimet dollogozhdare?   Mon Jan 08, 2007 8:28 pm

ok vazhdoni shojfni gishtat ju...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Admin
Admin


Numri i postimeve : 15
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Re: Cka mendoni per organizimet dollogozhdare?   Tue Jan 09, 2007 12:22 am

Artii shkruajti:
ok vazhdoni shojfni gishtat ju...


hahaha mejr e ek arti hehe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://mydollogozhda.goodforum.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cka mendoni per organizimet dollogozhdare?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cka mendoni per organizimet dollogozhdare?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Diskutim i pergjithshem-
Kėrce tek: