ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Cka mendoni per Dollogozhden???

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Cka mendoni per Dollogozhden???   Sat Dec 02, 2006 1:05 am

Te nderuar anetare te www.dollogozhda.be pik se pari do doja tu prsh te gjithve qe e hapen kete teme...Si fillim do doja te te shpjegoja perse e hapa kete teme..Une jam kureshtar te di nga ju Se cka mendoni per dollogozhden...a jeni krenar qe jeni dollogozhdar .....a jeni kureshtar te dini gjithcka per dollogozhden...a ju pelqejn njerzt ne dollogozhd...si sillem njerzit ne dollogozhda....cka ju perlqen me shume ne kete fshat.....nese do ishit ne krye te dollogozhdes cka do ndryshonit....Cka mendoni ne pergjithsi per dollogozhden..........


Te nderuar anetare ju uroj pergjigje te fresketa vec do doja te theksoja "SE NE PERGJIGJET TUJA MOS KET NJE FAR OFENDIMI...NE LIDHJE ME DISA PYTJE NUK DUA QE TE PERMENDEN (varje.vrasje)QELLIMI I KESAJ TEME VETEM E VETEM TE SHIKOJ MENDIMIN TUAJ TE MPREHTE NE LIDHJE ME VENDBANIMIN TUAJ...........
Edituar pėr herė tė fundit nga nė Thu Oct 04, 2007 6:02 pm, edituar 3 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
dollogozhda_girl

avatar

Numri i postimeve : 112
Registration date : 04/12/2006

MesazhTitulli: Re: Cka mendoni per Dollogozhden???   Mon Dec 04, 2006 3:16 am

Me pelqyen ato vargje qe jan perpara ne web faqe pra po i citoj.

Te marish fjalen ne dollogozhde eshte nje kenaqesi dhe obligim i madh se dolllogozhda edhe ne te kaluaren ka qene qender e madhe..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
anonimja-dollo

avatar

Numri i postimeve : 136
Vendodhja : Ne erresiren e mergimit..
Registration date : 22/12/2006

MesazhTitulli: Re: Cka mendoni per Dollogozhden???   Fri Dec 22, 2006 1:26 am

dollogozhda_girl shkruajti:
Me pelqyen ato vargje qe jan perpara ne web faqe pra po i citoj.

Te marish fjalen ne dollogozhde eshte nje kenaqesi dhe obligim i madh se dolllogozhda edhe ne te kaluaren ka qene qender e madhe..

e njejta vlen dhe per mue
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.be
Artii

avatar

Numri i postimeve : 61
Age : 30
Registration date : 03/12/2006

MesazhTitulli: Re: Cka mendoni per Dollogozhden???   Thu Jan 04, 2007 8:02 pm

dollogozhda hmm.. mu duk disi e eger keti dimri .. ndosha pse ishte ftoht..mirpo me pelqeu rinia e dollogozhdes shum... se kisha par ndonjeher at bashkim te rinistave-..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Re: Cka mendoni per Dollogozhden???   Thu Jan 04, 2007 10:44 pm

Artii shkruajti:
dollogozhda hmm.. mu duk disi e eger keti dimri .. ndosha pse ishte ftoht..mirpo me pelqeu rinia e dollogozhdes shum... se kisha par ndonjeher at bashkim te rinistave-..arti sa kemi fillu neve do shifni ne te ardhmen kismet edhe me shume ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
anonimja-dollo

avatar

Numri i postimeve : 136
Vendodhja : Ne erresiren e mergimit..
Registration date : 22/12/2006

MesazhTitulli: Re: Cka mendoni per Dollogozhden???   Thu Jan 04, 2007 10:50 pm

DreamBoy shkruajti:
Artii shkruajti:
dollogozhda hmm.. mu duk disi e eger keti dimri .. ndosha pse ishte ftoht..mirpo me pelqeu rinia e dollogozhdes shum... se kisha par ndonjeher at bashkim te rinistave-..arti sa kemi fillu neve do shifni ne te ardhmen kismet edhe me shume ...


Me gjith ket energji qe e keni keni per ta bombardu dollogozhden
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.be
ardianaNumri i postimeve : 66
Vendodhja : Gjakovė
Registration date : 30/03/2007

MesazhTitulli: hey   Wed Apr 18, 2007 10:43 am

En fillim se kam dit as ka i bjen ky vend,por fal teje,tash kam kriju pershtypje shum shum te mir,per vendin tuaj,e sa i peket fshatit ne baz te fotove qe i pash edhe shum vend i mir dhe i ndertuar por me shum me la pershtypje pastertia e fshatit...
E sa per njerz me vjen mir qe ta kam njoftu ty,je shum i mir,dhe ket pershtypje e kam per te gjuth nejrzit e fshatit,dhe kam shum deshir me ju vizitu,besoj qe ne te ardhmen do tia arrij keti qellimi...
Njeri ti je shum i mir e i menqur,me pelqej shum muhabeti me ty dhe idet e tua te menqura...ok...vetem fjal te mira keni nga une dhe Gjakova e kuqe...bye...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Re: Cka mendoni per Dollogozhden???   Wed Apr 18, 2007 12:37 pm

ardiana shkruajti:
En fillim se kam dit as ka i bjen ky vend,por fal teje,tash kam kriju pershtypje shum shum te mir,per vendin tuaj,e sa i peket fshatit ne baz te fotove qe i pash edhe shum vend i mir dhe i ndertuar por me shum me la pershtypje pastertia e fshatit...
E sa per njerz me vjen mir qe ta kam njoftu ty,je shum i mir,dhe ket pershtypje e kam per te gjuth nejrzit e fshatit,dhe kam shum deshir me ju vizitu,besoj qe ne te ardhmen do tia arrij keti qellimi...
Njeri ti je shum i mir e i menqur,me pelqej shum muhabeti me ty dhe idet e tua te menqura...ok...vetem fjal te mira keni nga une dhe Gjakova e kuqe...bye...

"ardiana" fm per komlimentin nga ana jote dhe per pershtypjet tuaja ndaj vendlindjes tone mirpo mos arro edhe Gjakoven :d:d hehehe Ok dasht zoti te jemi gjall edhe do kena mundesine me e pa edhe Gjakoven :d:d Ok te uroj qdo te mire ne ket forum,edhe me vjen mire qe je msu tash me perdor forum hehehe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
BujarMNumri i postimeve : 141
Registration date : 25/01/2007

MesazhTitulli: Re: Cka mendoni per Dollogozhden???   Thu Jul 12, 2007 11:12 am

...


Edituar pėr herė tė fundit nga BujarM nė Sat Aug 30, 2008 10:49 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
..PrInCeZz--B[A]bY..
moderator
moderator
avatar

Numri i postimeve : 330
Age : 27
Vendodhja : dollo/ zivcer
Registration date : 11/01/2007

MesazhTitulli: Re: Cka mendoni per Dollogozhden???   Thu Jul 12, 2007 11:54 am

MY HOME WinkWink hahah

_________________
...xXx...oo°°•● Eshte e pamundur edhe te dashurosh, te jesh i urt edhe i mencur...Me mire eshte te meritosh e mos te fitosh, sesa te fitosh e te mos meritosh...Jeta eshte vizatim ne te cilen s'mund ta perdorim gomen per fshirje ●•°°oo ...xXx...

O¤*'*¤((Æ`¤»٠°•● Pr!nCeZz--][B.A][bY ●•°٠·«¤“Æ))¤*'*¤O
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cka mendoni per Dollogozhden???   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cka mendoni per Dollogozhden???
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Diskutim i pergjithshem-
Kėrce tek: