ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 1 Vjet Bashk-"Ju Me Ne - Ne Me Ju"

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: 1 Vjet Bashk-"Ju Me Ne - Ne Me Ju"   Fri Oct 05, 2007 1:13 am


"Te jesh prezent dhe te marish fjalen ne Dollogozhde eshte nje kenaqesi,nder dhe nje pergjegjesi e madhe,pasi qe Dollogozhda edhe ne te kaluaren ka qene qender e madhe..."
Keshtu qe Dollogozhdes i duheshte nje permbledhje,nje vendtakim,nje hapsire ku ne te cilen do mundeshin te diskutonin mbi problemet e mprehta shoqėrore qė pėrballet shoqėria shqiptare nė pergjithėsi dhe ajo dollogozhdare nė vecanti,po ashtu gjisma e popullates e Dollogozhdes jetojn neper shtigje te panjohura,neper erresirat e mergimit dhe pikerisht per ket arsye me inciativen e Argent Alasanit me 5 Tetor 2006 po fillohej te ndertohej nje vendtakim per te gjithe Dollogozhdaret an e mban diaspores te cilet sadopak do ken mundesi te lexojn lajme me te reja nga Dollogozhda,te degjojn muziken shqipe,te qajn hallet njeri me tjetrin,diskutime rreth kthimit tuaj apo mallit per Dollogozhden etj.
Web-Sajti jone filloj te punohej prej Tetor dhe per ni kohe te shkurter ajo arriti nje numer te madh vizitores duke numeruar deri me 10 000 vizitor qe nenkupton shoqeria jone shqiptare dhe ajo dollogozhdare ne pergjithsi sadopak nxirrnin mallin e tyre ndaj vendlindjes se vet.
Keshtu qe nga persona te panjohur,nga inati ndaj nesh na bllokuan krejtsisht punen tone duke na ofenduar ne prishjen e web-sajtit tone dhe vendosjen e figura te ndryshme.
Nga kerkimet e ndryshme per ni kohe shum te shkurter ne filluam serish me punen tone qe ende nuk jemi te ndaluar.
Deri me sot web-sajti jone perfshin 8978 vizitor + 10 000 ( qe ishin prej web-sajtit me pare)
Jemi munduar te shkrujm lajme te ndryshme per Dollogozhden,kemi grumbelluar shum fotografi per Dollogozhden,jemi munduar qe sadopak cdo lajm te ket fotografi e duhura per te shuar mallin e lexuesve sa me gjeresisht.
Po ashtu kemi ber te mundshem te bejm anketime te ndryshme me pytje interesante per Dollogozhden,kemi ber te mundshem festimin e vitit te ri 2006 me nje koncert qe kurr nuk mund te harrohet,me organizime rinore gjat sezonin se ardhjes se mergimtareve.
Ne web-sajtin tone ju keni mundesine te lexoni se pari gjithcka per Dollogozhden,Forum,Struga Live,Lojra Online,Feja Islame,Filme te ndryshme Shqip,Fotografi nga shkolla e futballit Kf Dollogozhda,fotografi nga SHKA Besa,Radio Rrapin,Emra Musliman,Emra Shqiptar dhe shum informacione te ndryshme.
Po ashtu ne ket postim do falimonderojme shum Z. e nderuar Shili Dervishi ( kerkojm ndjes per shkak se nuk po ia dim emrin e gjat) i cili me vet deshiren e tij na dhuroj ne shum parash i cili deri diku e vlersoj punen tone.
Ndersa interesimi ndaj web-sajtit tone ka qen i madh mirpo askush nga vet deshira e tij nuk na ka ndimuar edhe pse kemi pas nevoje mirpo askush nuk na ka pytyr.
Te gjitha materialet qe ofrohen ne kete faqe jane origjinale dhe cdo riprodhim i tyre ne cdo forme pa pelqimin tone konsiderohet shkelje ligjore. Jeni te lutur qe te gjithe pa perjashtim te respektoni te drejtat e autorit, te flisni ne gjuhen shqipe ne chat,te mos ofendojme njeri-tjetrin, Ne respektojme te drejten e autorit dhe per cdo material te huazuar kemi dhene kredite e duhura autorit. Qe te kopjoni materialet tona, duhet te merrni pelqimin e administratorit. Mund te na kontaktoni tek po_ose_jo@hotmail.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
 
1 Vjet Bashk-"Ju Me Ne - Ne Me Ju"
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Kadare: Pesė shekuj tė sundimit osman u flijua vetėm gjuha shqipe! 500 vjet ndėshkim ndaj Skėnderbeut, urrejtja vazhdon...
» Naile Zhupani: "KOSOVES" - poezi nga Arshi Pipa
» Spiunėt dhe bashkėpunėtorėt e diktaturės, mos lejohen as nė media
» Adelina Dardha: Poezi " E ėmbla ime nėnė" Gezuar nėnė diten e lindjes sot me 14 Shkurt. Me mall tė puth.
» Shaban Cakolli:Aksion humanitar i "Im- Zeichen- der-Liebe" dhe "Dibranit-transport" pėr invalidėt e luftės sė Kosovės

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Arkivi I artikujve tė mėparshėm-
Kėrce tek: