ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 www.dollogozhda1.it.gg 2 Vjet Me Ju...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: www.dollogozhda1.it.gg 2 Vjet Me Ju...   Wed Oct 08, 2008 1:44 am

Eshte njė nder dhe kėnaqesi si per mua ashtu besoj edhe per ju sepse sot 2 vjet ende qėndrojm te hapur duke jua sjellur gjithmon informacionin e duhur,lajmin me te fundit, foto lajmin, fotografi te ndryshme me sakte me te rejat qe ndodhin ne Dollogozhde ju keni patur mundesin qe nepermjet web-faqes sone ti lexoni dhe te jeni me afer vendlindjes.
www.dollogozhda1.it.gg u krijua me 5 Tetor 2006,me te vetmin qellim qe te ngrejm nivelin kulturor ne Dollogozhde,ta shuajm edhe mallin me te vogel qe kan mergimtaret dollogozhdar ndaj vendlidjen.
Me shum sakrifica dhe me mundime, pa fitime kemi arrit sot 2 vjet.
Shpresoj dhe besoj se mundi jone,vlersohet nga ju, ne gjithmon mundohemi qe te jemi sa ma afer me ju sepse pa ju smund te jemi ne , e pa ne smund ta shuani mallin e vendlindjes..
www.dollogozhda1.it.gg eshte ai vend ku takohen dollogozhdaret sepse vendlindja juaj nuk mund te merret gjithkund por web-faqja jone mund te hapet edhe ne fund te botes.
Siē thame me lart kjo web-faqe fillon me 5 Tetor 2006 me inciativen e Argent Alasanit.

Kaluan si kaluan ato muaj me sakrifica dhe me mund deri diku arrita qellimin qe ia kisha vendu vetvetes per te kriju nje vend per ti bashku dollogozhdaret sepse jeta jone nuk ishte e perbashket dhe qellimi im ishte qe gjithmon te jemi te perbashket,te flasim ni gjuhe te perbashket dhe te jemi realist ne jeten tone te perditshme.
Rreth 1 vit e gjisem jam mundu dhe kam ber te pamunderen qe kjo web-faqe te egzistoj ndersa me pas nje shok i imi me shpreh deshiren e tij per ta mirmbajt kete web-faqe, edhe un normal nuk mund tia ndal as atij e as askujt sepse www.dollogozhda1.it.gg eshte e dollogozhdareve e jo e imja.
Kam nderin ta pershendes Mevlan Kica per mundin qe jep edhe aj tash ne www.dollogozhda1.it.gg
Shpresoj dhe besoj se edhe ne te ardhmen do egzistoj kjo web-faqe dhe besoj se do vin edhe tjer mirmbajtes per vendlindjen e tyre.


Pėr shum vite qofshim me www.dollogozhda1.it.gg-Me afer vendlindjes-
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
 
www.dollogozhda1.it.gg 2 Vjet Me Ju...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Kadare: Pesė shekuj tė sundimit osman u flijua vetėm gjuha shqipe! 500 vjet ndėshkim ndaj Skėnderbeut, urrejtja vazhdon...
» Familja Kajana, 100 vjet e persekutuar nga xhonturqit dhe komunistėt
» 'Grupi i Llapit' dėnohet me 13 vjet burgim
» Pėrkujtim:Nėntė vjet pa vėllain e dashur Mehmet Ahmetaj
» Nazim Bllaca u dėnua me 4.5 vjet burg

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Arkivi I artikujve tė mėparshėm-
Kėrce tek: