ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Djaloshi i vogel me talent te madh

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Djaloshi i vogel me talent te madh   Tue Jul 31, 2007 7:10 pm

Futboll
13 Vjecari nga Dollogozhda Ardit Mamudi i cili jeton ne Zvicer nuk harron ushtrimet e futbollistike dollogozhdare ne vecanti trenerin me te sukseshem ne sferen e futbollit per sa i perket Dollogozhdes Z.Xhavit Mazari.
Ai per cdo vit dergohet posaqerisht nga menaxheret,1 muaj ne vjet per ushtrime ne Dollogozhde speciale per Trenerin Xhavit Mazari.
Ne intervisten tone me Z.Xhavit Mazari, ai u shpreh se ndiheshte i kenaqur me punen e Arditi mbi te cilen mendon se do ket teper sukses sepse ka nje talent te jashtzakonshem dhe te rrallshem dhe ndiheshte teper i kenaqur nga ushtrimet e sinqerta qe i ben djal." Ai din si te organizoj lojen futbollistike,prandaj e kam emeruar ne Mesfushe nga se eshte i gjindshem nga gjith anet dhe po ashtu eshte teper i koncentruar dhe i deshiroj teper sukses edhe pse mendoj se me pun do arrije" Keto ishin fjalet e trenerit Xhavit.
Babai i arditit ndihet i kenaqur nga ushtrimet qe po i ben djalit te tij dhe shprehu mirnjohje per trenerin tonė nga dollogozhda z.Xhavit Mazari,ndersa sa i perket djalit 13 vjecar Ardit Mamudit ai mendon se nga ushtrimet qe po i ben me Z.Xhavit do ket sukses dhe do arrijne qellimin e piknisjes se ardhmerise se tij.
Duke mos len anash edhe vet menaxherin e Arditit Zotrin e nderuar zotriun te cilin ka bere shum per Dollogozhden edhe pse dikush nuk ia diti per nder mund ta faliminderojme personalisht per ndihmen qe ben ndaj talenteve te rinj nga Dollogozhda Z.Lulzim Zhaku Aliu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Re: Djaloshi i vogel me talent te madh   Tue Jul 31, 2007 8:29 pm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Re: Djaloshi i vogel me talent te madh   Mon Aug 06, 2007 1:30 amMbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Djaloshi i vogel me talent te madh   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Djaloshi i vogel me talent te madh
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Shaip Beqiri:Brenga e maestro Berishės dhe madhėshtia e cfilitur
» MBREMJE PERKUJTIMORE ME RASTIN E 1 VJETORIT TE VDEKJES SE AKTORIT TE MADH BEKIM FEHMIU
» Kristaq Shabani : Sipar i madh i artit tė pikturimit
» INSIATIV E NJĖ GRUPI MĖRGIMTARĖSH DHE ANTAR TĖ LDK-sė, RUGOVISTA ME ZEMĖR PĖR TĖ PROPOZUAR AGIM GASHIN
» Mentor Thaqi:Dy poezi

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Arkivi I artikujve tė mėparshėm-
Kėrce tek: