ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Betim Alimi -Djali Me Talent Te Rrale"

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Betim Alimi -Djali Me Talent Te Rrale"   Fri Apr 20, 2007 5:52 pm

...Betim Alimi...
Djal i levizshem.... Gje qe e ndihmon shume ne talentin e tij,ne nje bisede me mikun tone Betim Alimi ne i parashtuam nje pytje se si lindi ideja qe te ndjekesh rrugen e karates pasi qe njihet si sport i rrezikshem..Aj nuk u mendua gjere e gjat dhe tha se ky eshte hobi ime dhe jam duke u pregatitur rreth 8 vjet dhe mendoj te kem sukses.... Eshte pak sa qesharake se Betimi tha se :
"krejt cka mundem i kam mesuar vete, duke shikuar filme nga Jackie Chan"
Me te vertet eshte interesante se nese i shikoni videot e tij do mendoni se eshte Jackie Chan,Eshte per tu habitur se aj kembengul vete dhe ka arritur sukses me videot e tij....."... vete i kam bere filmet.....Vetem shoku im me ndihmon ne mbajtjen e kameres dhe une i bej ushtrimet ne lidhje me karatet..."

Gjithkund vet,eshte per tu habitur ... Djal qe kembngul shum ne lidhje me karrieren e tij,nuk trembet nga ushtrimet,te gjitha mundohet ti bej me fuqin qe e ka,nuk deshiron qe ti bej montazh te gjitha fintat, te gjitha jane origjinale me mundimin e tij dhe jep maksimum ne lidhje me videot e tij... "Deshiroj qe videot e mia te punohen ne filme te ndryshme"

Me te vertet ka nje stil te vecante,talenti qe ka askush smund ta bej,eshte teper origjinal dhe jep forcen e fundit per karrierren e tij.....Nga ana jone i urojm fat dhe sa ma shum sukses ne lidhje me karrierren e tij....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
 
Betim Alimi -Djali Me Talent Te Rrale"
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Naile Zhupani: "KOSOVES" - poezi nga Arshi Pipa
» Adelina Dardha: Poezi " E ėmbla ime nėnė" Gezuar nėnė diten e lindjes sot me 14 Shkurt. Me mall tė puth.
» Shaban Cakolli:Aksion humanitar i "Im- Zeichen- der-Liebe" dhe "Dibranit-transport" pėr invalidėt e luftės sė Kosovės
» Nė Filadelfia u promovua libri "Pėrjetė me ty" i autorit Ivzi Ēipuri (1)
» Iren Papas: NĖ KUVENDIM ME MITET (Prof. Dr.ADRIATIK KALLULLI mbi librin e Irena Gjonit "Marredhenie te miteve dhe kuiteve te Bregdetit ...

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Arkivi I artikujve tė mėparshėm-
Kėrce tek: