ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Dollogozhda Nje Fshat I Madh,Me Keto Personalitete

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Dollogozhda Nje Fshat I Madh,Me Keto Personalitete   Fri Apr 20, 2007 5:55 pm

Mendojme Dhe Analizojm,Vall Dollogozhda Me Nje Numer Te Madhe Banoresh A Ka Personalitete Mbi Te Cilen Si Fshat I Madh Ne Rrethinen E Struges Mund Te Krenohet,Duke Then Kjo Eshte Dollogozhda,Eshte Dhe Do Jete,Hmm...Mirpo Si Perfundim Edhe Pse Jemi Ne Nje Moshe Relativisht Te Re Nxorrem Se Dollogozhda Numeron Si Personalitet Keto Perona:
Nuri Mazari- Komandant Struga- Pjesėtar dhe Komandant i UĒK-sė nė Maqedoni

Mahmut Ibrahimi- Ambasador i Republikės sė Maqedonisė nė Zvicėr dhe Mbretėrin e Lihtenshtajnit
Kerkojm Ndjese Po Qe Se Kemi Harru Dikend.
Artikul I Shkruajtur 20 Pril 2006,Nga Argent
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Re: Dollogozhda Nje Fshat I Madh,Me Keto Personalitete   Sat May 19, 2007 2:23 am

Ne diskutimet e metutshme mund te cekim edhe postimet tjera qe kan derguar anetaret :

Mendoj se Dollogozhda ka me shum personalitete te medhej se sa ne e marrim me mend.. po pse nuk i kujtojm mesuesit tan te shkolles fillore "Nuri Mazari".. ata na kan dhen dituri dhe besoj se e meritojn edhe ata te nderohen sic i ka hije nje msuesi..tung nga Arti..Shkelzim Bariu Pjesėtar i UĒK-sė nė Kosove,Maqedoni

Lulzim Zhaku Aliu -Dashamires i Sportit Dhe Artit Ne Dolllogozhde


po ka peresonalitetete tjer dolloja dhe do te kete po dollos se kuqe[ZEZ]ju nxi ftejra e nuk e meriton aspak te permendet si fshat

Z.i nderuar pak me larte shkruan "Te Nderuar Anetarė,Mendoni Se Dikush Ka Arrit Nje Karakter,Personalitet Te Madhe Nga Dollogozhda Mundeni Ti Shkruani Ketu... "..Ndersa sa i perket fjalve qe ke then "po dollos se kuqe[ZEZ]ju nxi ftejra e nuk e meriton aspak te permendet si fshat" NJE FJAL THOT KA EDHE ME KEQ"....NI FSHAT PREJ 6000 BANOR NUK I NXIET KURRE EMRI ME 10 PERSONA...SHUMICA FITON...JU FLM PER MIRKUPTIMIN JU PRSH STAFI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
 
Dollogozhda Nje Fshat I Madh,Me Keto Personalitete
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Shaip Beqiri:Brenga e maestro Berishės dhe madhėshtia e cfilitur
» Ramiz Dėrmaku: Kadri Mani - Personaliteti me rėndėsi kombėtare
» MBREMJE PERKUJTIMORE ME RASTIN E 1 VJETORIT TE VDEKJES SE AKTORIT TE MADH BEKIM FEHMIU
» Ēerkin Bytyēi: Nė Hoēė tė Qytetit, fshat nė afėrsi tė Prizrenit
» Kristaq Shabani : Sipar i madh i artit tė pikturimit

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Arkivi I artikujve tė mėparshėm-
Kėrce tek: