ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Incident i vogel

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Incident i vogel   Sun Jun 01, 2008 4:48 pm

Rreth ores 14:15 nė qendren e votimit ne SHF "Nuri Mazari"-Dollogozhdė,simpatizant i BDSH hedh shuplake mbi kryetarin e komisionit zgjedhor ne kabinetin e votimit
I.N(simpatizant i BDSH nga Veleshta) hedh dore mbi B. SH. (kryetar i komisionit zgjedhor nga Struga).
Pas incidentit,menjeher lajmerohen Policia e cila edhe pse nuk erdh ne kohen e duhur perseri qetesoi gjendjen.
Sipas simpatizanteve te BDI,flitej se ky incident ishte i montuar vetem e vetem qe te nderpritet votimi.
Per 10 minuta,votimi u ndalua mirepo perseri filloi dhe vazhdon nen udhezimin e Policis dhe OSBE.
Gjendja vazhdon te jet e qete,dhe votimi eshte i lire dhe demokratik.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
 
Incident i vogel
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» INSIATIV E NJĖ GRUPI MĖRGIMTARĖSH DHE ANTAR TĖ LDK-sė, RUGOVISTA ME ZEMĖR PĖR TĖ PROPOZUAR AGIM GASHIN

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Arkivi I artikujve tė mėparshėm-
Kėrce tek: