ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 A mendoni se te rinjt e sotem dashurojn shum heret???

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BujarMNumri i postimeve : 141
Registration date : 25/01/2007

MesazhTitulli: A mendoni se te rinjt e sotem dashurojn shum heret???   Thu Jul 12, 2007 12:01 pm

...


Edituar pėr herė tė fundit nga BujarM nė Sat Aug 30, 2008 10:38 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
anonimja-dollo

avatar

Numri i postimeve : 136
Vendodhja : Ne erresiren e mergimit..
Registration date : 22/12/2006

MesazhTitulli: Re: A mendoni se te rinjt e sotem dashurojn shum heret???   Thu Jul 12, 2007 9:41 pm

Po eshte teper e vertet kjo ndodh nga shtrengimi i teper i prinderve ndaj vajzave dhe per derisa jan te lira ata ater nuk din cka te bejne me perpara
mendoj se kjo dukuri eshte ne gjith boten jo vec tek ne edhe nuk mundesh asesi ta ndalojsh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.be
Engjellushja

avatar

Numri i postimeve : 118
Vendodhja : Ne Qjell
Registration date : 03/12/2006

MesazhTitulli: Re: A mendoni se te rinjt e sotem dashurojn shum heret???   Tue Sep 18, 2007 1:07 pm

ah mer bujar (DASO) te dashuroheshin ne at mosh qe ke caktuar ti do ishim njerzt me te drejt te kjas bote hehehehehehe
po tash edhe fmia ne djep e din qka o dashuria prej ne klas te 1 qoj dashuri
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.pa-web.net
fjolla

avatar

Numri i postimeve : 29
Age : 29
Registration date : 16/09/2007

MesazhTitulli: Re: A mendoni se te rinjt e sotem dashurojn shum heret???   Fri Sep 21, 2007 5:24 pm

po dashurojn shum heret dhe qe nga fillimi e perjetojn trathtin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
donaNumri i postimeve : 69
Registration date : 06/01/2008

MesazhTitulli: Re: A mendoni se te rinjt e sotem dashurojn shum heret???   Sun Jan 20, 2008 4:44 pm

po esht plotsisht e vertet,se te rinjet sot dashurohen shum heret.Dhe mendoj se nuk esht edhe aq mir,sepse dashurija po ta humbke koncentrimin ne te gjitha sferat tjara.........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vajz-dolloNumri i postimeve : 9
Registration date : 17/05/2008

MesazhTitulli: Re: A mendoni se te rinjt e sotem dashurojn shum heret???   Thu May 22, 2008 8:47 pm

te rinjt prej 15 vjet nuk dashurojn ato simpatizojn
por atyre u duket dashuri ajo simpatia qe e kan ndaj nje personi SmileSmile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dollogozhda_girl

avatar

Numri i postimeve : 112
Registration date : 04/12/2006

MesazhTitulli: Re: A mendoni se te rinjt e sotem dashurojn shum heret???   Sat May 02, 2009 6:50 pm

sy kaltra shkruajti:
po dashurojne shum shpejt dhe shpesh nuk ia dine vleren asaj prandaj nuk jam dakord me kete
e mesojne shijen e tradhtise para vaktit dhe kur rriten nuk u ben shum pershtypje ndarja dhe kjo eshte shenje negative ne shoqerine tone keshtu mendoj un.

shum bukur e ke then tamam ashtu eshte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
DinaNumri i postimeve : 8
Registration date : 02/07/2009

MesazhTitulli: Re: A mendoni se te rinjt e sotem dashurojn shum heret???   Thu Jul 02, 2009 6:46 pm

medoj s eshum heret te rinjet kan filluar te dashurohen po skemi se qfar te bejm do pendohen nje dit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ildaNumri i postimeve : 2
Registration date : 31/08/2009

MesazhTitulli: Re: A mendoni se te rinjt e sotem dashurojn shum heret???   Mon Aug 31, 2009 12:32 pm

un mendoj se te rinjte nk dashurojne po thjeshte pelqejne dhe prandaj lidhja e tyre perfundon aq shpejt .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: A mendoni se te rinjt e sotem dashurojn shum heret???   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
A mendoni se te rinjt e sotem dashurojn shum heret???
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Forumi i Dashurisė :: Diskutime Dashurie-
Kėrce tek: