ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 I dashuruar shum

Shko poshtė 
AutoriMesazh
GoldBoy

avatar

Numri i postimeve : 17
Registration date : 10/06/2010

MesazhTitulli: I dashuruar shum   Thu Jun 10, 2010 8:10 pm

PowerBoY isht dashuru aq shum ne Barbiken sa qe tan kohen mendonte per te, nuk hante buk.
Babai I PowerBoY i tha atij: Benu i forte shko deri te PowerBoY the tregi qe as buk nuk han mbasi tan kohen mendon per te.
PowerBoY forcohet dyqysh, shkon te PowerBoY troket ne der, dhe kur Barbika del ne der skuqet ai nga marja dhe i thot : Barbika kur mendoj per ty me humb apetiti i bukes Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
I dashuruar shum
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Anė tė mira dhe mė shumė pasoja negative
» Alma Papamihali: Intervistė me tė dashuruarėn pas serenatave - kėngėtaren Ermira Babaliu
» Besi Bekteshi: Falja nuk ėshtė kulturė e demokracisė shqiptare, por standard qė nuk do ta plotėsojmė edhe pėr shumė vite
» Kush Tradhėton mė shumė Femra apo Mashkulli ?
» FJALIMI i Azem Hajdarit nė vitin 1992: Unė di shumė, ndaj duhet tė zhdukem. Jam viktimė e kėsaj diktature tė re

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Humor :: Shaka/Hajgare/Vica :)-
Kėrce tek: