ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 www.dollogozhda.eu serish pran jush!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: www.dollogozhda.eu serish pran jush!   Sun Apr 05, 2009 12:29 am

Ja pra tė nderuar anėtarė dhe vizitorė tė www.dollogozhda.eu ne pas 2 javėsh qė ishim nė ripėrpunim tė web-faqes nga qė na u desht tė marrim gjithēka nga fillimi nga qė "dikush" na bllokoi web-faqen njėkohėsisht na fshiu tė gjith matrialet qė pėrmbante web-faqja jonė,por ia lėm zotit nga qė ėshtė i vetmi qė di tė gjykoj dhe di tė vlersoj,vetem se kėshtu ju shpėrbleft atyre qė bllokojn kėtė vullnet pa fitime por me humbje kohe dhe me humbje ekonomike.
Ne gati 3 vjet rreshtazi jemi duke e mirmbajt web-faqen e fsh.Dollogozhdė pikėrisht kjo ka qene arsyje pse ne do vazhdojmė sėrish ta mirmbajmė kėtė web-faqe por edhe njeher e ritheksoj se fund te fundit ne po ofrojm nje sherbim duke mos patur asnje perfitim ekonomik,prandaj kini tpaktėn gjismėn e respektit qė ne kemi ndaj jush!Ne e perfaqesojme Dollogozhden sa me mire neper bote me anen e Internetit.
Ne sherbejme si nje ure lidhese midis Dollogozhdareve dhe Shqiptareve neper bote.
Ne paraqesim te dhena, informacione te detajuara dhe te freskuara mbi Dollogozhden ne paresi dhe gjithcka tjeter qe duket e aresyeshme.
Ne nxisim e mendimin kritik dhe modern.
Ne fotografojme vende per Guide turistike tė Dollogozhdes.
Ne bėjme nje ngritje e nje buletini ne internet ku gjithe Dollogozhdaret do tė shkruajne.

Menyra me te cilen veprojme:

Faqja jone respekton te drejtat e autorit dhe pasurine e tyre intelektuale, ndaj cdo informacion i marre nga nje burim tjeter pervec atyre qe kontribojne tek kjo faqe, u eshte dhene autoresi.
Ne nuk aplikojme vulgaritet ne faqet tona, dhe perpiqemi te jemi sa me origjinale ne materialet qe sjellim.
-

Prandaj qėndroni me ne sepse www.dollogozhda.eu ėshtė vendi ku takohen DOLLOGOZHDARET...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
 
www.dollogozhda.eu serish pran jush!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Arkivi I artikujve tė mėparshėm-
Kėrce tek: