ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Serish online!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Serish online!   Sat Aug 09, 2008 8:41 pm

Pas nje pauze verore qe ju paralajmeruam serish ne vim online!
Gjithmon jemi munduar dhe mundohemi qe mallin tuaj ndaj vendlindjes sadopak ta shuani me an te web-faqes sone!
Ne serish do vazhdojme me te njejtin rend qe kemi ecur deri tash me ndryshime mbrenda kohes.
Shpresojm dhe besojm se ende do jemi me te preferuarit nga ju sepse kjo pune nga ana jone eshte vullnetarisht!
Ju faleminderit per mirkuptimin!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
 
Serish online!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Arkivi I artikujve tė mėparshėm-
Kėrce tek: