ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Nis viti i ri 2009,pa UJI!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Nis viti i ri 2009,pa UJI!   Sun Jan 04, 2009 10:33 pm

Uji problemi qė ende i shqeteson Dollogozhdaret!
Edhe pse tash natyra si dhurat solli Boren qė i bie te kete Uji tė mjaftueshėm pėr pėrdorim,nga B.vendore e Dollogozhdės mesojm se :
" Tash edhe pse ky dimer ka pas rreshje te shumta,prap se prap uji ėshtė pak problem, Problemi qė na shqeteson edhe neve ėshtė se rryma nuk ėshtė e mjaftueshme dhe disaher ka ndėrprerje,sepse pagesa nuk eshte bere e plot ndaj EVN nga qe shum shtėpi ne Dollogozhde e shfrytezojn Ujin por nuk e pagojne, besojm se pėr pak kohė do rregullohet gjendja e pėrkohshme ,kurse presim ndrrimin e Ujsjellesve qe dmth ndrrimin komplet te brezhes se ujit ne Dollogozhde dhe ateher ēeshtja e ujit merr fund,gjithēka do jet nen kontroll dhe nuk do kete probleme"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
faretNumri i postimeve : 2
Age : 27
Registration date : 27/10/2007

MesazhTitulli: Re: Nis viti i ri 2009,pa UJI!   Tue Jan 13, 2009 8:46 pm

po ne dollogozhde po nuk ishte mir pse nuk kishte uji as dit as nat per 1 muaj edhe kur ra vdore endalur ujitin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Nis viti i ri 2009,pa UJI!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Suzana Kuqi: Dhuratat e kėtij viti
» Art kulturė dhe poezi kushtuar 34 vjetorit tė demonstratave tė viti 1981

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Arkivi I artikujve tė mėparshėm-
Kėrce tek: