ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Femijet Dologozhdar Marrin dhuraten e fundit te keti viti

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Femijet Dologozhdar Marrin dhuraten e fundit te keti viti   Mon Dec 31, 2007 6:23 pm

Sot gjat mesdites se sotme prej ores 14:00 nen organizimin e Rinis Dollogozhdare dhe me sponzorizimin e Internet Club "Bika" me pronar Nebi Oxha dhe Ndermarrja Ndertimore "Gafo Kompani"me pronar Afrim Kurtishi femijet Dollogozhdar dhe te rrethines iu dhuruan dhurata te ndryshme nga babadimri i vitit te ri.
Me te vertet me interesimin e femijeve mbetet e papershkrueshme,te gjithe priten dhe percollen rreth 2 ore duke qeshur e duke u gezuar.
Babadimri u nis nga shkolla fillore "Nuri Mazari"-Dollogozhde duke vazhduar pertej qendres dhe rruges kryesore.Femijet e gezuar percollen deri ne dalje te Dollogozhdes,me pas sipas rendit babadimri bashk me shoqerueset e tij vazhdoj rrugen per ne Livadhi,edhe atje femijet ishin te informuar mjaft mire dhe te gjithe prisnin pergjat rruges kryesore,ne vazhdim babadimri nga Livadhia kaloj ne Koroshishte e Zhepin ku femijet prisnin me mall per te marre dhurata te fundit te keti viti nga babadimri.Ne fund ndaluan ne Dollogozhde ne shkollen fillore ku Babadimri bashk me shoqeruesit e tij mori vallen dhe dha pershendetjen e fundit te tij.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
 
Femijet Dologozhdar Marrin dhuraten e fundit te keti viti
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Anė tė mira dhe mė shumė pasoja negative
» Sokol Demaku: Bisedė mė Vera Kurti, mėsuese e edukimit special mė fėmijėt...
» Milazim Maraj: Fėmijėt e dėshmorėve nė rrugė - turp pėr shtetin demokratik
» FJALIMI i Azem Hajdarit nė vitin 1992: Unė di shumė, ndaj duhet tė zhdukem. Jam viktimė e kėsaj diktature tė re
» Lajmi i fundit: PDK pajtohet qė Behgjet Pacolli tė zgjedhet president

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Arkivi I artikujve tė mėparshėm-
Kėrce tek: