ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Koncert madhestor me rastin e ndrrimit te viteve 2008/2009

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Koncert madhestor me rastin e ndrrimit te viteve 2008/2009   Thu Jan 01, 2009 1:37 pm

Koncert madhestor me rastin e ndrrimit te viteve 2008/2009 ne Dollogozhde


Me rastin e ndrrimit te vitit dhe me ardhjen e mergimtareve Dollogozhdar,rinia Dollogozhdare me 31/12/2008 organizoj Koncert madheshtor dhe me shum humor!
Ideja e ketij organizimi ishte shum e thjeshte perderisa tek ne eshte me se prezente arti dhe kultura gjerat tjera gati behen vete.
Koncerti u mbajt ne sallen e shkolles fillore "Nuri Mazari"
Rinia Dollogozhdare falemenderon me tutje sponzoret pa te cilet ky manifestim nuk do ishte i realizuar.
Shfrytezojm rastin te falemenderojm serish: Seat Arsllani,Shpetim Ziba,Tari Dervishi,Jeton Dervishi,N.P "Bariu",NP"1001",Supermarket Neziri,Kafe duti, Internet Club "Bika" dhe Gafo Kompani.
Programi permbante keng,valle,humor,shperndarje mirnjohjesh dhe lojra shperblyese.
Keng:
1) Minir Jusufi
2) "Zemrat e thyera" nje grup nga Shkupi
3) Antigona Dalipi
4) Bajrami
Valle:
1) SHKA "BESA"-Dollogozhde
Humor:
1) Fisnik Bekteshi
2) Taulant Isko dhe shoqeruesit e tij si imitues te Portokallis!

Mirnjohjet kete vite u jepen:
1) SHF "NURI MAZARI'-Dollogozhde
2) Lulzim Zhaku Aliu

Lojrat shperblyese:
1) Kush e han hamburgerin me shpejt?
2) Kush ia rrezon doren ?
3) Kush kendon me mire?

Fituesit moren nga 10 euro.

Prezantues te programit:
1) Argent Alasani
2) Shefkie Alasani

Gezuar 2009!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
 
Koncert madhestor me rastin e ndrrimit te viteve 2008/2009
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» MBREMJE PERKUJTIMORE ME RASTIN E 1 VJETORIT TE VDEKJES SE AKTORIT TE MADH BEKIM FEHMIU
» Letėrsia shqiptare
» Xhesika Vula:Pranimi i Rezolutės 1244 pėr shkak tė kėmbėnguljes sė Serbisė, devalvon pavarėsinė e Kosovės, tė shpallur mė 17 shkurt 2008
» Mė rastin e Ditėlindjės te shkrimtarit dhe piktorit Arsim Kajtazit
» Mė rastin e ditėlindjės se poetes:Poezi nga Puntorie Ziba

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Arkivi I artikujve tė mėparshėm-
Kėrce tek: