ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 SHKA "Besa"-Dollogozhde mysafire ne ..

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 27
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: SHKA "Besa"-Dollogozhde mysafire ne ..   Fri Nov 28, 2008 6:05 pm

SHKA "Besa"-Dollogozhde mysafire ne finalen e turnirit futbollistik ne Velesht


Edhe SHKA "Besa"-Dollogozhdės ashtu siē nė ēdo festė jep mundin dhe mbron traditen shqiptare duke e interpretuar me valle me motive popullore apo patriotike,ajo edhe sot nė ditėn e flamurit nuk qėndroi e heshtur.
Pėr nder te 28 Nėntorin ne fsh.Veleshte u organizua nje turnir futbollistik me kohzgjatje 1 Mujore ndėrsa nata finale u luajt ne naten e 28 Nentorit.
Ne kete turnir,para ndeshjes futbollistike ne skene u shfaqėn keng dhe valle!
Pėr tia dhėnė at shijen e vėrtet valles shqiptare,SHKA "BESA"-Dollogozhde ishte mjaft e pergatitur nga qė mbushi sallen me plot emocione.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
 
SHKA "Besa"-Dollogozhde mysafire ne ..
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» "Dublinasit" Pjesa e I
» Naile Zhupani: "KOSOVES" - poezi nga Arshi Pipa
» Qamil L. Zekolli:Me rastin e pėrkujtimit tė trembėdhjetėvjetorit tė rėnjes heroike tė Komandantit tė Brigadės 121-"Kumanova" tė UCK-sė, Ismet Jashari dhe 65 dhe Dėshmorėve tė kėsaj Brigade
» Lidhja e shkrimtarėve tė Kosovės (LSHK), nxori numrin 2 tė revstes "Metafora"
» IDRIZ ZEQIRAJ:ADRESIMI I SAKTĖ I AKUZĖS NGA EULEX-I-HIPOKRIZIA E TURPSHME E KALEMXHINJVE POLITIKĖ DHE "INTELEKTUALĖ"

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Arkivi I artikujve tė mėparshėm-
Kėrce tek: