ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Edhe sa do vuajm ne nga paaftesit tona

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Edhe sa do vuajm ne nga paaftesit tona   Tue Oct 07, 2008 11:54 pm

Eshte me te vertet interesante njė fakt se gjithkund ku ekonomia ėshtė e dobėt aty hapen bastore e luhet lojra fati te ndryshme vetem e vetem duke e ditur se do fitojn a perkundrazi po hupin.E ky fakt sot i shqeteson edhe dollogozhdaret.
Edhe pse nuk kemi te drejte dhe interes qe e paraqesim kete problem duke kerku zgjidhje sepse nuk na takon neve per ta zgjidhur por fjalen e lir e kemi te drejte ta flasim sepse ēka ėshtė e vertet eshte e vertet.
Pikerisht ēdoher Dollogozhda gjykohet gjithmon per probleme te ndryshme e kjo nenkupton paaftesit tona qe e vendojm veten gjithmon ne loje te te tjereve,ndersa kesaj rradhe luajm per fat dhe sfitojm asgje.
Keta dite ne Dollogozhde po hapet edhe nje tjeter bastore sportive sepse normal per dollogozhdaret nuk mjaftonte nje.
Qellimi jone qe shkruam eshte fare e thjeshte,ne nuk jemi kunder ketyre bastoreve sepse normal eshte biznis mirepo ne mesin e ketyre bastore ka disa lojra qe shum prej Dollogozhdareve jan perqendruar shume keq edhe paret e fundit mundet ti len aty.
Behet fjal per lojen me " QENT' (keshtu mund ta theksojm se edhe vet loja ska emer) Dmth vendon bast per cilin " Qen" do fitoj.
Problemi eshte se shum te rinj jan te nvarur nga kjo dhe askush nuk mundohet te bej te pakten largimin e ketyre.
Ne si staf,nuk jemi kunder bastoreve mirepo jemi kunder 'Lojes me qen"
ky problem ne stafin e www.dollogozhda1.it.gg eshte paraqitur nga nje bashkfshatar i joni i cili per www.dollogozhda1.it.gg thekson:

'Bastoret jen te lejuara me ligj si ne Dollogozhde po edhe ne te gjithe boten edhe nuk jam kundra tyre sepse ēdo person ndoshta ka nevoj njeher ne jave te luaj sa per hobi ose me sakte sa qe te jet ne loje me qe i pelqen sporti,ndersa ketu tek ne shum sende keqkuptohen dmth ne 2 bastoret ne Dollogozhde nuk duhet te kete loje me qen sepse kjo shkatrron njerzit,shkatrron rinin sepse mendoj secili mund te genjehet me kete loj fati.
Bej apel per bashkesine lokale te jet ma aktive ne fshat,dmth mjafton te beje nje peticion(te marr nenshkrime nga bashkfshataret dhe ta ndaloj kete loje) ne lidhje me kete problem sepse fundi fundit ata jan bashkesi vendore e Dollogozhdes, e deshin dhe e moren at poste por ai post duhet te mirmbahet" Thekson nje bashkfshatar perwww.dollogozhda1.it.gg

www.dollogozhda1.it.gg eshte gjuha e perbashket e Dollogozhdarave!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
 
Edhe sa do vuajm ne nga paaftesit tona
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Sjelljet e nxėnėsve nė shkollat tona
» Nėnat tona
» Ilirjana Koliqi-Ramaj:Mrekullitė e traditave tona tė shenjta arbėrore ruhen edhe Itali
» DISA ASPEKTE TĖ EPIKĖS HISTORIKE NĖ KĖNGĖT POPULLORE SHQIPTARE
» Shkrime nga Xun Ēetta:Ndodhi edhe kjo

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Arkivi I artikujve tė mėparshėm-
Kėrce tek: