ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Aktivitet Tona,Kerkesat Tuaja...

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 27
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Aktivitet Tona,Kerkesat Tuaja...   Mon Apr 30, 2007 8:55 pm

Te Nderuar Anetare Keni Nevoje Qe Te Ndjeheni Si Ne Shtepin Tuaj,Ju Keni Deshir Qe Ta Shikoni Shtepijen Tuaj Ose Pa Mar Parasysh Cka Deshiron Te Shikosh,Kontakto Lir,Mir Dhe Shpejt Kujdeset www.dollogozhda.be...

Kontakto ne : 0038975871289 Ose Ne po_ose_jo@hotmail.com


Qe Te Shikoni Punen Tone,Ju Lutem Mundeni Te Klikoni Ketu Me Posht Dhe Te Shikoni Punen Tone...

Kliko Ketu----> http://www.tari-foto.piczo.com/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
 
Aktivitet Tona,Kerkesat Tuaja...
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Sjelljet e nxėnėsve nė shkollat tona
» Shaban Cakoli: KĖNGĖT E ATDHEUT-DASMAVE DHE DASHURISĖ NĖ TREVAT TONA
» Nėnat tona
» Demir Krasniqi: Shpėrnguljet e shqiptarėve nė kėngėt tona popullore
» Njė aktivitet pėr tu pėrshėndetur

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Gjithcka Per Dollogozhden-
Kėrce tek: