ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 2007-ta VITI ME KATASTROFAL NE HISTORINE E KLUBIT DOLLOGOZHD

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Vegim

avatar

Numri i postimeve : 6
Registration date : 29/04/2007

MesazhTitulli: 2007-ta VITI ME KATASTROFAL NE HISTORINE E KLUBIT DOLLOGOZHD   Mon Jan 07, 2008 12:54 am

2007-ta VITI ME KATASTROFAL NE HISTORINE E KLUBIT DOLLOGOZHDAR

2007-ta PARAQET NJE NGA FAQET ME TE ZEZA QE KA PATUR KLUBI FUTBOLLISTIK NGA DOLLGOZHDA.KLUBI KURRE ME PARE NUK ISHTE BALLAFAQUAR ME ATO QE U BALLAFAQUA NE VITIN 2007,KLUBI I MBIJETOJ INFLUENCES KOMUNISTE DHE TANI NE PERIUDHEN DEMOKRATIKE AI NUK MUND TE REZISTOJ.PSE NDODH KJO?CILI ESHTE SHKAKU?A VALLE NE DOLLOGOZHDARET JEMI AQ TE PAORGANIZUAR SAQE NUK MUND TE MBAJM NJE KLUB ME REPUTACION NE FUTBOLLIN RAJONAL E ME GJERE?TE GJITHA KTO JANE PYTJE QE KERKOJNE PERGJIGJE POR PERGJIGJE SKA!VITI 2007 KA QEN KOMPLET NJE FAQE E ZEZE,VITI 2007 SHENOI MOSFUNKSIONIMIN E KLUBIT,KONTIGJENTI I LOJTAREVE U SHPERNDA NE KLUBE TJERA,GJENERATAT E REJA U SHKATERRUAN,ASNJE INICIATIVE PER RINGJALLJEN E KLUBIT,MBETI VETEM STADIUMI DHE SHTEPIA QE U LANE PAS NGA DOLLOGOZHDARET SI DHE FANELLAT QE MPOSHTEN KUNDERSHTARE TE KLASAVE TE LARTA.SHPRESOJME VITI 2008 TE JET PLOTESISHT INKOPATIBIL NDAJ 2007-s,TE KETE INICIATIVE PER RINGJALLJEN E KLUBIT,TE KET MIREKUPTIM DHE BORD DREJTUESIOSH TE KUALIFIKUAR,KORREKT,KOOPERUES DHE SPORTDASHES.SHPRESOJME SE VITI 2008 DO TA SJELLE K.F.DOLLOGOZHDEN NE MAJAT E LARTA TE FUTBOLLIT RAJONAL DHE ATI SHTETEROR PASI KETU KA POTENCIAL TE JASHTZAKONSHEM LOJTARESH.LE TE SHPRESOJME PER NJE TE ARDHME SA ME TE MIRE NE SPORTIN DOLLOGOZHDAR.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Re: 2007-ta VITI ME KATASTROFAL NE HISTORINE E KLUBIT DOLLOGOZHD   Mon Jan 07, 2008 8:27 pm

Pershendetje Vegim

Se pari te pergezoj se ende nuk e hup durimin,shpresen dhe vullnetin per Futbollin dollogozhdar edhe pse ky sport ka vdek.
Pak a shum e kam ndjekur rrjedhen e keti klubi futbollistik dhe nga e gjith ajo kam kuptu dicka se ne Dollogozhde,jo Sport po asgje nuk mund te behet perderisa nuk ia duam te miren njeri tjetrin,e lidha kete ja rast konkret kemi KF DOLLOGOZHDA,nje emer qe ka mposht shum ekipa ne rajon,mirepo sot nuk vleka?Arsyja pse?
Te flasim me realitetin,skemi pse te trembemi se ashu sic eshte realiteti ashu do flasim.
Ne si dollogozhdar,jemi dhe sbehemi me mire se pari e kemi si problem qe nuk ia dumi te miren tjetrin,kur e shohim diken se lufton per ket vend ne i shkojm kundra edhe e Hupim,ne nuk dim te dallojm se ēka eshte Nder dhe Pune.

Ne dollogozhde kan hy shum donacione nga jasht ,nga Shoqata e mergimtareve ne Amerike,Zvicer e kshu me radh.
Dollogozhda po ashu pati fatin ta ket edhe Lulzim Zhaku Aliun perkrah i cili nuk mirreshte me fjal por me veper (eshte normale qe aj ate e kishte Biznes ama me at biznes mund te fitote aj mirepo FITONIM EDHE NE ) te gjitha ku shkuan ata pare?Dollogozhda cdo jave luante futball me ekipa te ndryshme,publika asnjer nuk mungote + hyrja ishte me pare? Ku shkonin ata pare? Mos flas per ma shum ....

Kshu qe me vjen keq,mirepo 2007 ishte viti qe u tha Dollogozhdareve rrini ne shpi se sini per asgjekundi.

Hmm sdi cte them me teper...Me vjen keq pasi qe shum sende ne DOLLOGOZHD jan braktisun e len pas dore per pak pune,vullnet e shprese.

Ishalla dasht zoti mendon serish per ne,dhe ndoshta na ben edhe me te mire..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
 
2007-ta VITI ME KATASTROFAL NE HISTORINE E KLUBIT DOLLOGOZHD
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Suzana Kuqi: Dhuratat e kėtij viti
» Dosja e zezė e Greqisė, 1912-2007
» Art kulturė dhe poezi kushtuar 34 vjetorit tė demonstratave tė viti 1981

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Arkivi I artikujve tė mėparshėm-
Kėrce tek: