ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Filluan Punimet Deri Ne Fund Te Fushes Sportive Mbrapa SHF

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 26
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Filluan Punimet Deri Ne Fund Te Fushes Sportive Mbrapa SHF   Sat Jul 14, 2007 7:15 pm

Mė nė fund shuhet malli i rinis dollogozhdare si dhe dashamiresve te futballit,basketit dhe sporteve te ndryshme per shkak se dal nga po merr fund edhe ndertimi i saj i fushes sportive mbrapa ShF "Nuri Mazari"
Dje me date 13.07.2007 filloj ndertimi deri nė fund te fushes spotive edhe pse tribinat ishin ber gati nga 2 muaj mirpo tash u shtrua edhe me asfalt siper te vjetres.
Fusha sportive po merren nje pamje jashtzakonisht te mrekullushme ku shpresojm se do komlikohet deri ne piken e fundit ku rinia dollogozhdare te mundet te shfrytezoj kohene lire me sport,argetim si dhe organizime tjera.
Fusha sportive sponzorizohet nga Komuna e Struges po duke mos len anash edhe fondit e gurbecinjve per zbukurim e saj,duke e ditur se dollogozhdaret jan dashamires te sportit dhe fusha sportive ia vlen te mendojsh se sa do pak jep nje zbukurim qendres se Dollogozhdes.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 26
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Re: Filluan Punimet Deri Ne Fund Te Fushes Sportive Mbrapa SHF   Thu Jul 26, 2007 11:49 pmMbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
 
Filluan Punimet Deri Ne Fund Te Fushes Sportive Mbrapa SHF
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Dasma Shqiptare
» RRUSHJA E REXHES NĖ FUND T`LIVADHIT
» Agim Gashi:KRIMINALITETI NE INTERNET
» Jorgo Telo:BABAI I "SKIFTERĖVE" (Ish Presidentit Bill Klinton) =Poemth-baladė= Kush i thotė vetes burrė Gjer nė fund i shkon njė fjale. I
» Poshtėrsia nuk ka fund, Berisha: Me operacion t'majasilit kanė marrė librezėn e veteranit

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Arkivi I artikujve tė mėparshėm-
Kėrce tek: