ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Ndertimi I Fushes Spotive Pas Shkoles Ende Nuk Eshte Perfund

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Ndertimi I Fushes Spotive Pas Shkoles Ende Nuk Eshte Perfund   Fri Apr 20, 2007 6:25 pm

Eshte me te vertet per ta theksuar se rinia dollogozhdare nga dita ne dit vuan per nje fushe sportive, mirpo ende kjo enderr nuk po realizohet ,mirpo sic thote nje fjale popullore se "Shpresa Vdes E Fundit" edhe tek rinia dollogozhdare ka nje shprese e cila dal nga dal mendoehet te realizohet.


Sic e shikoni ne foto stadiumi edhe pse me shum vones dal nga dal po punohet jan ber tribinat dhe me pas mendohet qe te punohet edhe me tutje.
Tash pritet qe stadiumi te marr figuren e nje salle,mirpo e gjitha nvaret nga komuna e struges se pikerisht projekti eshte i realizuar nga komuna e struges,mirpo duke mos e len anash deshiren e disa gurbecinjve qe me sa kishin mundesine dhan...
Po ashtu ne stadiumin do rinovohen edhe mbrezhat me projekt te shoqates "Natyra"...
Presim se shpejti te mbulohet e gjith fusha sportive dhe te behet si salle.
"Shpresa Vdes e Fundit" Po ashtu edhe ne do shpresojme se shpejti e gjitha do jet ne rregull...Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
 
Ndertimi I Fushes Spotive Pas Shkoles Ende Nuk Eshte Perfund
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Vazhdon ikja masive e tė rinjve (Foto)
» "Bezbednosti" (BIA) serb, nė mesin e 157 kosovarėve e kėrkon ende Tahir Zemėn ?!
» Enver Bytyēi:Nihilizmi dhe teoria e argumentit
» Pėrsiatje shkrimesh nga Sylejman Aliu:-Ibrahim Rugova: Jeta dhe veprimtaria letrare e politike
» Bimėt dhe shtazėt sheruese dhe ushqimore

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Arkivi I artikujve tė mėparshėm-
Kėrce tek: