ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Cka mendoni a eshte mire te ket fonde te ndryshme....

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Cka mendoni a eshte mire te ket fonde te ndryshme....   Sat Dec 02, 2006 1:13 am

Cka mendoni a eshte mire te ket fonde te ndryshme per studentet dhe nxenesit e DOLLOGOZHDES......dhe nese ka ju si persona sa i perkrahni kete gje????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
dollogozhda_girl

avatar

Numri i postimeve : 112
Registration date : 04/12/2006

MesazhTitulli: Re: Cka mendoni a eshte mire te ket fonde te ndryshme....   Thu Mar 01, 2007 4:06 am

Gega per temen no coment,me te vertet ne dollogozhde ka shum talent mirpo ja qe kushtet ekonomike tek disa jan te dobeta dhe nga kushtet e kqija marrin rrugen e mergimit , dhe nese do egzistonte nje fond si prsh FONDI ZVICRES,FONDI AUSTRIS,GJERMANISE e keshtu me radh do ishte shum mire per nje rini sa me te shendoshe ,duke fitu shum te mira nga zoti se dikush jep per nxenes qe dmth sikur shkon ne QABE,+ nese do kishte fonde un mendoj se nuk do ikte krit rinia duke u martu me letra,dal nga dal baballaret tane duet te mendojm se ja mue me ka dasht fati te jem larg vendlindjes time mirpo jam kureshtare qe dollogozhda kurr mos e hupe vleren,traditat e veta se mendoj edhe un nje kohe te kthehem se si dheu huaj spo me ngroh.
Me respekte gega per temen qe ke paraqit ,ndoshta dhe ishalla ne te ardhmen do ket dhe sdo ket me probleme per rinin dollogozhdare.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
anonimja-dollo

avatar

Numri i postimeve : 136
Vendodhja : Ne erresiren e mergimit..
Registration date : 22/12/2006

MesazhTitulli: Re: Cka mendoni a eshte mire te ket fonde te ndryshme....   Thu Mar 01, 2007 7:02 pm

dollogozhda_girl shkruajti:
Gega per temen no coment,me te vertet ne dollogozhde ka shum talent mirpo ja qe kushtet ekonomike tek disa jan te dobeta dhe nga kushtet e kqija marrin rrugen e mergimit , dhe nese do egzistonte nje fond si prsh FONDI ZVICRES,FONDI AUSTRIS,GJERMANISE e keshtu me radh do ishte shum mire per nje rini sa me te shendoshe ,duke fitu shum te mira nga zoti se dikush jep per nxenes qe dmth sikur shkon ne QABE,+ nese do kishte fonde un mendoj se nuk do ikte krit rinia duke u martu me letra,dal nga dal baballaret tane duet te mendojm se ja mue me ka dasht fati te jem larg vendlindjes time mirpo jam kureshtare qe dollogozhda kurr mos e hupe vleren,traditat e veta se mendoj edhe un nje kohe te kthehem se si dheu huaj spo me ngroh.
Me respekte gega per temen qe ke paraqit ,ndoshta dhe ishalla ne te ardhmen do ket dhe sdo ket me probleme per rinin dollogozhdare.

i njejti mendim vijon edhe tek mua
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.be
e-bukuraNumri i postimeve : 4
Registration date : 05/03/2007

MesazhTitulli: Re: Cka mendoni a eshte mire te ket fonde te ndryshme....   Thu Mar 08, 2007 5:51 pm

eh tema eshte super mejr po kush ta don te mejret sot , sidomos qetri te perparoe ene ti ndimojsh ende sjemi si popull sakte si dashamires,po jemi ne urretje njeri ndaj tjetrit,nese u thot per dicka budallallek te pare jan nese u thot per dicka qe te rritet kultura,arsimi shqiptar me nje vesh bejn sikur degjoj me tjetrin e arrojn
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cka mendoni a eshte mire te ket fonde te ndryshme....   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cka mendoni a eshte mire te ket fonde te ndryshme....
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Pershkrimi me i mire i bere ndonjehere per Kosoven !!!
» Enver Bytyēi:Nihilizmi dhe teoria e argumentit
» Pėrsiatje shkrimesh nga Sylejman Aliu:-Ibrahim Rugova: Jeta dhe veprimtaria letrare e politike
» Bimėt dhe shtazėt sheruese dhe ushqimore
» Besi Bekteshi: Falja nuk ėshtė kulturė e demokracisė shqiptare, por standard qė nuk do ta plotėsojmė edhe pėr shumė vite

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Per Studentet dhe Nxenesit-
Kėrce tek: