ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Moti i keq e pėrfshiu sot Dollogozhden

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Moti i keq e pėrfshiu sot Dollogozhden   Fri Jun 05, 2009 6:32 pmShi, breshėr, furtunė. Moti i tillė ka pėrfshirė gjithė diten sot Dollogozhden. Sinoptikanėt, kanė paralajmėruar se moti i keq, do tė vazhdojė gjatė gjithė natės.Pėr momentin, nuk ka tė dhėna, pėr pasoja nė njerėz dhe dėme materiale,po ashtu nuk ka dėme tek prodhimet bujqėsore ne fushen e Dollogozhdes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
 
Moti i keq e pėrfshiu sot Dollogozhden
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Arkivi I artikujve tė mėparshėm-
Kėrce tek: