ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Dega e BDI-Dollogozhde vendos se...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Dega e BDI-Dollogozhde vendos se...   Fri Oct 24, 2008 12:14 am

Dega e BDI-Dollogozhde filloi pergatitjet e para dhe pretendimet e para sa i perket zgjedhes se kryetarit te deges se BDI-Struge.
Me date 23.10.2008 ne lokalet e SHF "Nuri Mazari"-Dollogozhde ne mesin e anetareve te deges se BDI-Dollogozhde u diskutua dhe u formua 5 anetaret qe do jen ne Kuvendin e zgjedhjes se kryetarit te deges se BDI ne Struge.
Nga Dega e BDI-Dollogozhde shkuan:

1. Mentor Ibrahimi (kr i deges se BDI-Dollogozhde)
2.Ariz Dauti ( anetare i deges se BDI-Dollogozhde dhe Struge)
3. Mukadese Shaqiri ( kryetare e Gruas ne degen e BDI)
4. Shkelzim Bariu

dhe Kryetar qe do perfaqesoj Dollogozhdaret ne zgjedhjen e kuvendit qe do mbahet me 31 Tetor ne Struge per kryetar ne degen e BDI-Struge u zgjodh INAJET DANI


Tash te presim me tutje ēka do behet me fatin e ketyre te zjedhurve!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
 
Dega e BDI-Dollogozhde vendos se...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» KREMTIMET NĖPĖR NĖDEGĖT E LDK-sė DEGA NĖ ZVICĖR

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Arkivi I artikujve tė mėparshėm-
Kėrce tek: