ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Feja Islame Ne Dollogozhde...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Feja Islame Ne Dollogozhde...   Fri Apr 20, 2007 5:54 pm

Si Cdo Te Premte,Ashtu Edhe Sic Shum Muslimane Sot Disa Besimtare Te Dollogozhdes Jan Drejtuar Drejt Portes Se Allahut,Drejt Nje Rruge Mbi Te Cilen Nuk Ka Fund.
Xhamia E Fshatit Ka Nje Kapacitet Te Madhe Mbi Te Cilen Mund Te Falen Shum Besimtare Qe E Ndjekin Rrugen E Zotit,Mirpo Shtrohet Pytja Valle A Ka Besimtare Qe Kjo Xhami Te Jet Plote,Hmmm,Nje Pytje Qe Te Len Pa Pergjigje.Duke Mos Len Anash Se Cdo Te Premte Xhamia E Fshatit Mbushet Ne Nje Kapacitet Te Madhe Sipas Permbatjes Se Saj,Ndersa Sipas Perberjes Se Popullsise Numri I Besimtarve Ne Dollogozhde Nuk Eshte Edhe Ne Nivel Shum Te Larte Duke E Krahasu Nepermjet Popullsis.

Artikul i shkruajtur 20 Prill 2006,Nga Argent


Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
 
Feja Islame Ne Dollogozhde...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Vera Kurti:Dhimbjet e mesit dhe disa keshilla per ti lehtesuar ato..!
» AVDI MAXHUNI:Shefqet Krasniqi, themeluesi i pare i xhihadit islamik " shqiptar!"
» FEJA NĖ FJALORIN E GJUHĖS SĖ SOTME SHQIPE, Shkruan: Mexhid YVEJSI, Gjakovė

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Arkivi I artikujve tė mėparshėm-
Kėrce tek: